Návody na Bopita Vysoké postele

Ďalej sú uvedené všetky modely Bopita Vysoké postele, ktorých návody máme pre vás k dispozícii. V často kladených otázkach v spodnej časti stránky nájdete užitočné tipy týkajúce sa daného výrobku. Chýba na zozname nejaký model? Dajte nám o tom vedieť.

Je váš výrobok pokazený a nepodarilo sa vám problém odstrániť pomocou pokynov v návode? Prejdite na portál Repair Café, kde nájdete bezplatné servisné služby.

Často kladené otázky

Náš tím podpory vyhľadáva užitočné informácie o výrobkoch a odpovede na často kladené otázky. Ak nájdete v našich často kladených otázkach nejakú nezrovnalosť, dajte nám o tom vedieť pomocou nášho kontaktného formulára.

Aká vzdialenosť by mala byť medzi vrchnou časťou matraca poschodovej postele a stropom? Overená
Na zabezpečenie optimálnej voľnosti pohybu je najlepšie ponechať najmenej 75 centimetrov medzi vrchnou časťou matraca a stropom.

Bolo to užitočné (221)
Aká je minimálna hrúbka matraca? Overená
Pre všetky typy matracov sa odporúča mať hrúbku najmenej 16 cm, aby poskytovali dostatok pohodlia.

Bolo to užitočné (165)
Akú údržbu potrebuje moja loftová posteľ? Overená
Aby ste predĺžili životnosť svojej podkrovnej postele a zaručili bezpečnosť svojho dieťaťa, je dobré občas skontrolovať všetky skrutky a prípadne ich dotiahnuť.

Bolo to užitočné (104)
Aký je rozdiel medzi dreveným a kovovým rámom postele? Overená
Drevené rámy postelí sú zvyčajne pevnejšie ako kovové rámy postelí. To znamená, že pri kovovom ráme postele sa musí častejšie kontrolovať pevnosť a častejšie sa musia dotiahnuť skrutky.

Bolo to užitočné (44)