Návod Fagor 6H-210AX Rúra

Potrebujete príručku pre svoj Fagor 6H-210AX Rúra? Nižšie si môžete bezplatne prezrieť a stiahnuť príručku vo formáte PDF v slovenskom jazyku. Tento produkt má momentálne 5 často kladené otázky, 0 komentárov a má 0 hlasov. Ak toto nie je manuál, ktorý chcete, kontaktujte nás.

Je váš výrobok pokazený a nepodarilo sa vám problém odstrániť pomocou pokynov v návode? Prejdite na portál Repair Café, kde nájdete bezplatné servisné služby.

Návod

Loading…

560
555 min
590
597
1
N
L
N
L
Mod. 5H- 196 N
Typ. 1HV111C2
Cod. 901015093
Serie: 071212776
230V/50HZ
W max 3570 W
S
E
R
V
I
C
I
O
A
S
I
S
T
E
N
C
I
A
T
E
C
N
I
C
A
9
0
2
1
0
5
0
1
0
Made in EU
A
R46
560
555 min
600
Stiahnuť návod v slovenčine (PDF, 1.37 MB)
(Myslite ekologicky a návod si vytlačte, len ak je to naozaj potrebné)

Loading…

Hodnotenie

Dajte nám vedieť svoj názor na Fagor 6H-210AX Rúra a ohodnoťte výrobok. Chcete sa podeliť o svoje skúsenosti s týmto výrobkom alebo sa niečo spýtať? Napíšte komentár v spodnej časti stránky.
Ste spokojní s Fagor 6H-210AX Rúra?
Áno Žiadny
Ohodnoťte výrobok ako prvý
0 hlasy

Zapojte sa do diskusie o tomto výrobku

Tu sa môžete podeliť o to, čo si myslíte o Fagor 6H-210AX Rúra. Ak máte otázku, najprv si pozorne prečítajte návod. Vyžiadanie manuálu je možné vykonať pomocou nášho kontaktného formulára.

Viac o tomto návode

Chápeme, že je pekné mať k svojmu Fagor 6H-210AX Rúra papierovú príručku. Návod si môžete kedykoľvek stiahnuť z našej webovej stránky a vytlačiť si ho sami. Ak chcete mať originálnu príručku, odporúčame vám kontaktovať Fagor. Mohli by byť schopní poskytnúť originálny návod. Hľadáte príručku k svojmu Fagor 6H-210AX Rúra v inom jazyku? Vyberte si preferovaný jazyk na našej domovskej stránke a vyhľadajte číslo modelu, aby ste zistili, či ho máme k dispozícii.

Technické údaje

Značka Fagor
Model 6H-210AX
Kategória Rúry
Typ súboru PDF
Veľkosť súboru 1.37 MB

Všetky príručky pre Fagor Rúry
Ďalšie príručky od Rúry

Často kladené otázky o Fagor 6H-210AX Rúra

Náš tím podpory vyhľadáva užitočné informácie o výrobkoch a odpovede na často kladené otázky. Ak nájdete v našich často kladených otázkach nejakú nezrovnalosť, dajte nám o tom vedieť pomocou nášho kontaktného formulára.

Moja rúra sa dostatočne nehreje, čo mám robiť? Overená

Termostat zaisťuje, aby sa rúry ohriali na určenú teplotu. Je pravdepodobné, že je termostat poškodený. Nechajte to vymeniť. V prípade pochybností kontaktujte výrobcu.

Bolo to užitočné (2747) Čítaj viac

Čo je to pyrolýza? Overená

Niektoré rúry sú vybavené funkciou pyrolýzy. Jedná sa o čistiaci systém, ktorý pri veľmi vysokých teplotách spaľuje nečistoty a tuk v rúre. Po pyrolýze budú všetky nečistoty premenené na popol a dajú sa ľahko odstrániť. Ak má rúra funkciu pyrolýzy, je vhodné ju používať 3 až 4 krát ročne, aby bola rúra čistá.

Bolo to užitočné (2677) Čítaj viac

Môžem pripraviť viac jedál súčasne pomocou väčšieho počtu grilovacích plechov? Overená

Technicky je to možné. Závisí však od druhu jedla, ak potrebujete upraviť čas prípravy alebo vymeniť tácky v polovici prípravy.

Bolo to užitočné (689) Čítaj viac

Keď používam rúru, často tam zostávajú zvyšky jedla, ktoré padajú na dno a spôsobujú dym. Ako tomu môžem zabrániť? Overená

Mnoho pecí sa dodáva s mriežkou aj s plechom na pečenie. Keď je jedlo pripravené na mriežke, pekáč je možné položiť na dno, aby sa zabránilo popáleniu zvyškov jedla a vzniku dymu.

Bolo to užitočné (660) Čítaj viac

Pri zahrievaní sa v rúre hromadí dym, prečo je to tak? Overená

V rúre pravdepodobne zostali zvyšky jedla po predchádzajúcom použití. Obzvlášť mastné zvyšky jedla môžu pri zahrievaní vytvárať dym. Rúru dôkladne vyčistite.

Bolo to užitočné (644) Čítaj viac
Návod Fagor 6H-210AX Rúra

Súvisiace produkty

Súvisiace kategórie