Je normálne, že sa na zadnej stene mojej chladničky tvoria kvapky vody alebo ľadu?
"Áno, je to úplne normálny jav. Vlhkosť, ktorá vstupuje do chladničky teplým vzduchom alebo výrobkami, sa usadí na najchladnejšej časti, ktorou je zadná stena. Pretože zadná stena môže dosiahnuť teploty pod bodom mrazu, kvapky z času na čas zamrznú. Keď je chladnička nečinná, kvapky sa topia a odtekajú do odtoku chladničky."
Bolo to užitočné (752)
ΑΠΟΣΤΟΛΑΤΟΥ 28-03-2024
INDESIT PRIME
Bolo to užitočné (9)
INDESIT PRIME
Bolo to užitočné (9)
Cheryl Wintrup 10-12-2023
Elecriq 50/50 fridge freezer eq5517sil/eq55176wh
odpovedať | Bolo to užitočné (41)
Elecriq 50/50 fridge freezer eq5517sil/eq55176wh
odpovedať | Bolo to užitočné (41)
Rune Gräsberg 10-12-2023
Electrolux QR2359W
Bolo to užitočné (40)
Electrolux QR2359W
Bolo to užitočné (40)
Катерина 06-11-2024
Electrolux ENS6TE19S
odpovedať | Bolo to užitočné (25)
Electrolux ENS6TE19S
odpovedať | Bolo to užitočné (25)
Rita magermans 04-12-2024
Domo 982rkz
odpovedať | Bolo to užitočné (14)
Domo 982rkz
odpovedať | Bolo to užitočné (14)
Claude Martin 25-08-2025
Faure. Climat. Latitude sud
odpovedať | Bolo to užitočné (6)
Faure. Climat. Latitude sud
odpovedať | Bolo to užitočné (6)


Galanz GLR31TGM
odpovedať | Bolo to užitočné (124)(Preložené Googlom)