Návod Ferplast Swing 5 Mačacie dvierka

Potrebujete návod na Ferplast Swing 5 Mačacie dvierka? Ďalej si môžete zdarma pozrieť a stiahnuť návod vo formáte PDF. K dispozícii sú tiež často kladené otázky, hodnotenie výrobku a spätná väzba od používateľov, vďaka ktorým môžete svoj výrobok optimálne používať. Ak toto nie je návod, ktorý ste hľadali, dajte nám o tom vedieť.

Je váš výrobok pokazený a nepodarilo sa vám problém odstrániť pomocou pokynov v návode? Prejdite na portál Repair Café, kde nájdete bezplatné servisné služby.

Návod

Loading…

Stiahnuť návod v slovenčine (PDF, 0.89 MB)
(Myslite ekologicky a návod si vytlačte, len ak je to naozaj potrebné)

Loading…

Hodnotenie

Dajte nám vedieť svoj názor na Ferplast Swing 5 Mačacie dvierka a ohodnoťte výrobok. Chcete sa podeliť o svoje skúsenosti s týmto výrobkom alebo sa niečo spýtať? Napíšte komentár v spodnej časti stránky.
Ste spokojní s týmto výrobkom značky Ferplast?
Áno Žiadny
100%
0%
1 hlas

Často kladené otázky

Náš tím podpory vyhľadáva užitočné informácie o výrobkoch a odpovede na často kladené otázky. Ak nájdete v našich často kladených otázkach nejakú nezrovnalosť, dajte nám o tom vedieť pomocou nášho kontaktného formulára.

Batéria v mojom prístroji je oxidovaná. Môžem ju napriek tomu bezpečne používať? Overená
Ja, zariadenie sa dá stále bezpečne používať. Najskôr vyberte oxidizdovú batériu. Nikdy na to nepoužívajte holé ruky. Potom vyčistite priehradku na batérie vatovým tampónom namočeným v octe alebo citrónovej šťave. Nechajte zaschnúť a vložte nové batérie.

Bolo to užitočné (115)

Zapojte sa do diskusie o tomto výrobku

Camille 16-11-2020
Ahoj Priehľadné dvierka neobnovia svoje počiatočné zatváranie po prechode mačky, ktorá nechá vzduch prejsť, pretože zatváranie nie je úplné

odpovedať | Bolo to užitočné (0)(Translated by Google)
Sofie holm 29-10-2021
Dvere neregistrujú žiadnu z mačiek, ani sprievodný čip. Čo by sme mali urobiť?

odpovedať | Bolo to užitočné (0)(Translated by Google)
JEAN MARC JOACHIM 12-07-2022
ahoj chcel by som si kupit tvoju iron plast swing 5 na amazone, tato bude namontovana na este nevyrobene dvere Potreboval by som rozmery vŕtania, aby som ich poskytol meračovi môžeš mi pomôcť srdečne pán Joachim Jean Marc

odpovedať | Bolo to užitočné (0)(Translated by Google)
Erika Engelhardt 30-12-2022
Môžete mi prosím pomôcť. Ako namontujem náhradnú klapku do existujúcej klapky pre mačky Vďaka LG

odpovedať | Bolo to užitočné (0)(Translated by Google)
Návod Ferplast Swing 5 Mačacie dvierka