Návod Garden Impressions Hawaii 300x300 Záhradný slnečník

Potrebujete návod na Garden Impressions Hawaii 300x300 Záhradný slnečník? Ďalej si môžete zdarma pozrieť a stiahnuť návod vo formáte PDF. K dispozícii sú tiež často kladené otázky, hodnotenie výrobku a spätná väzba od používateľov, vďaka ktorým môžete svoj výrobok optimálne používať. Ak toto nie je návod, ktorý ste hľadali, dajte nám o tom vedieť.

Je váš výrobok pokazený a nepodarilo sa vám problém odstrániť pomocou pokynov v návode? Prejdite na portál Repair Café, kde nájdete bezplatné servisné služby.

Návod

Loading…

Stiahnuť návod v slovenčine (PDF, 1.29 MB)
(Myslite ekologicky a návod si vytlačte, len ak je to naozaj potrebné)

Loading…

Hodnotenie

Dajte nám vedieť svoj názor na Garden Impressions Hawaii 300x300 Záhradný slnečník a ohodnoťte výrobok. Chcete sa podeliť o svoje skúsenosti s týmto výrobkom alebo sa niečo spýtať? Napíšte komentár v spodnej časti stránky.
Ste spokojní s týmto výrobkom značky Garden Impressions?
Áno Žiadny
29%
71%
7 hlasy

Zapojte sa do diskusie o tomto výrobku

hugo coolen 18-09-2020
nejde stiahnuť manuál nefunguje

odpovedať | Bolo to užitočné (0)(Translated by Google)
H.Lansbergen 20-07-2022
Vážený pán / pani, Predám 2 dáždniky Garden Impressions 300x300 s obdĺžnikovou posuvnou tyčou. V takzvanom manuáli vidím obmedzenú zásobu jednotlivých dielov. Nemôžem nájsť možné časti operačného systému. oprava. Bloky slnečníkov v otvorenej polohe. Liaty hliník. Navíjacia/odvíjacia kladka v systéme, na jednej strane rozbitá na kusy. J. a K. Mohol by som. tiež chcem objednať. Kde sú/sú dostupné a aké sú s tým spojené náklady?

odpovedať | Bolo to užitočné (0)(Translated by Google)
Huib Heukelom 07-08-2022
Valčeková kladka z liateho hliníka sa samovoľne rozpadne na kúsky. Nie sú k dispozícii žiadne náhradné diely. Výrobca sa odvoláva len na predajcu. Nie je to odolný produkt, škoda.

odpovedať | Bolo to užitočné (0)(Translated by Google)
Návod Garden Impressions Hawaii 300x300 Záhradný slnečník