Návod Gardena SmallCut 300 Accu Strunová kosačka

Potrebujete návod na Gardena SmallCut 300 Accu Strunová kosačka? Ďalej si môžete zdarma pozrieť a stiahnuť návod vo formáte PDF. K dispozícii sú tiež často kladené otázky, hodnotenie výrobku a spätná väzba od používateľov, vďaka ktorým môžete svoj výrobok optimálne používať. Ak toto nie je návod, ktorý ste hľadali, dajte nám o tom vedieť.

Je váš výrobok pokazený a nepodarilo sa vám problém odstrániť pomocou pokynov v návode? Prejdite na portál Repair Café, kde nájdete bezplatné servisné služby.

Návod

Loading…

pdf2htmlEX
Stiahnuť návod v slovenčine (PDF, 23.54 MB)
(Myslite ekologicky a návod si vytlačte, len ak je to naozaj potrebné)

Loading…

Hodnotenie

Dajte nám vedieť svoj názor na Gardena SmallCut 300 Accu Strunová kosačka a ohodnoťte výrobok. Chcete sa podeliť o svoje skúsenosti s týmto výrobkom alebo sa niečo spýtať? Napíšte komentár v spodnej časti stránky.
Ste spokojní s týmto výrobkom značky Gardena?
Áno Žiadny
100%
0%
1 hlas

Často kladené otázky

Náš tím podpory vyhľadáva užitočné informácie o výrobkoch a odpovede na často kladené otázky. Ak nájdete v našich často kladených otázkach nejakú nezrovnalosť, dajte nám o tom vedieť pomocou nášho kontaktného formulára.

Vydržia výrobky Gardena teploty pod 0 ° C? Overená
Výrobky Gardena od roku 2015 a novšie sú vyrobené s technológiou, ktorá chráni pred poškodením v dôsledku mrazu. Staršie výrobky môžu utrpieť škody spôsobené extrémnymi výkyvmi teploty. Odporúča sa uchovávať všetky výrobky spojené s vodou v prostredí bez mrazu.

Bolo to užitočné (36)

Zapojte sa do diskusie o tomto výrobku

Návod Gardena SmallCut 300 Accu Strunová kosačka