Návod Hauser DPS-405 Váha

Potrebujete návod na Hauser DPS-405 Váha? Ďalej si môžete zdarma pozrieť a stiahnuť návod vo formáte PDF. K dispozícii sú tiež často kladené otázky, hodnotenie výrobku a spätná väzba od používateľov, vďaka ktorým môžete svoj výrobok optimálne používať. Ak toto nie je návod, ktorý ste hľadali, dajte nám o tom vedieť.

Je váš výrobok pokazený a nepodarilo sa vám problém odstrániť pomocou pokynov v návode? Prejdite na portál Repair Café, kde nájdete bezplatné servisné služby.

Návod

Loading…

Stiahnuť návod v slovenčine (PDF, 0.83 MB)
(Myslite ekologicky a návod si vytlačte, len ak je to naozaj potrebné)

Loading…

Hodnotenie

Dajte nám vedieť svoj názor na Hauser DPS-405 Váha a ohodnoťte výrobok. Chcete sa podeliť o svoje skúsenosti s týmto výrobkom alebo sa niečo spýtať? Napíšte komentár v spodnej časti stránky.
Ste spokojní s týmto výrobkom značky Hauser?
Áno Žiadny
100%
0%
1 hlas

Často kladené otázky

Náš tím podpory vyhľadáva užitočné informácie o výrobkoch a odpovede na často kladené otázky. Ak nájdete v našich často kladených otázkach nejakú nezrovnalosť, dajte nám o tom vedieť pomocou nášho kontaktného formulára.

Moja váha ukazuje neskutočne nízku váhu, keď na ňu stojím, prečo je to tak? Overená
Pre najlepší výsledok by mala váha stáť na tvrdom rovnom povrchu. Pokiaľ váha stojí napríklad na koberci, môže to mať vplyv na meranie.

Bolo to užitočné (1714)
Čo označuje BMI? Overená
BMI označuje index telesnej hmotnosti, ktorý sa dá vypočítať vydelením hmotnosti v kilogramoch druhou mocninou výšky v metroch. Napríklad, ak má niekto hmotnosť 70 kilogramov a výšku 1,75 metra, jeho BMI je 22,86. BMI v rozsahu 18,5 až 25 sa považuje za zdravé.

Bolo to užitočné (1373)
Batéria v mojom prístroji je oxidovaná. Môžem ju napriek tomu bezpečne používať? Overená
Ja, zariadenie sa dá stále bezpečne používať. Najskôr vyberte oxidizdovú batériu. Nikdy na to nepoužívajte holé ruky. Potom vyčistite priehradku na batérie vatovým tampónom namočeným v octe alebo citrónovej šťave. Nechajte zaschnúť a vložte nové batérie.

Bolo to užitočné (505)
Môžem použiť váhu s mokrými nohami? Overená
To závisí od rozsahu. Pri použití diagnostickej váhy je potrebné, aby ste mali nohy suché, aby ste mohli správne vykonávať merania.

Bolo to užitočné (265)

Zapojte sa do diskusie o tomto výrobku

Návod Hauser DPS-405 Váha