Manuály pre Šijacie stroje

Ďalej sú uvedené všetky značky Šijacie stroje, ktorých návody máme pre vás k dispozícii. Kliknutím na značku zobrazíte zoznam všetkých modelov. V často kladených otázkach v spodnej časti stránky nájdete užitočné tipy týkajúce sa daného výrobku. Chýba na zozname nejaká značka? Dajte nám o tom vedieť.

Je váš výrobok pokazený a nepodarilo sa vám problém odstrániť pomocou pokynov v návode? Prejdite na portál Repair Café, kde nájdete bezplatné servisné služby.

Často kladené otázky

Náš tím podpory vyhľadáva užitočné informácie o výrobkoch a odpovede na často kladené otázky. Ak nájdete v našich často kladených otázkach nejakú nezrovnalosť, dajte nám o tom vedieť pomocou nášho kontaktného formulára.

Akú veľkosť ihly mám použiť? Overená

Veľkosť ihly závisí od látky. Na hrubšiu látku budete potrebovať mysliacu ihlu. Aplikácia ihly často spomínanej na obale.

Bolo to užitočné (1136) Čítaj viac

Všetko som skontroloval, ale niť šijacieho stroja sa mi neustále pretrháva, čo mám robiť? Overená

Ak sa horná niť stroja stále pretrháva v mieste, kde ihla vstupuje do látky, mohlo by to byť tak, že ihlová doska alebo puzdro cievky majú menšie poškodenia vo forme škrabancov a / alebo ostrých hrán. Tieto menšie poškodenia môžu spôsobiť pretrhnutie nite po niekoľkých stehoch.

Bolo to užitočné (1067) Čítaj viac

Ako dlho vydrží ihla šijacieho stroja? Overená

To sa líši medzi výrobcami, ale vo všeobecnosti ihla vydrží asi 8 hodín. Ihlu môže trvať dlhšie, kým sa zlomí, ale predtým bude otupená a môže dôjsť k poškodeniu látky.

Bolo to užitočné (538) Čítaj viac

Moja ihla sa stále láme, čo to spôsobuje? Overená

Môže to mať rôzne dôvody. Ihla nemusí byť správna pre vybranú látku, ihla mohla byť nastavená príliš nízko, látka nemusí byť správne vedená alebo puzdro cievky môže byť nesprávne umiestnené.

Bolo to užitočné (503) Čítaj viac

Musím šijací stroj úplne vypnúť, aby som mohol vymeniť ihlu? Overená

Ihlu môžete vymeniť po vypnutí produktu vypínačom. Pri čistení produktu by ste ho mali odpojiť od zdroja napájania.

Bolo to užitočné (391) Čítaj viac