Návody na Lego

Ďalej sú uvedené všetky motívy Lego, ktorých návody na stavanie máme pre vás k dispozícii. V často kladených otázkach v spodnej časti stránky nájdete užitočné tipy týkajúce sa daného výrobku. Chýba na zozname nejaký motív? Dajte nám o tom vedieť.

Často kladené otázky

Náš tím podpory vyhľadáva užitočné informácie o výrobkoch a odpovede na často kladené otázky. Ak nájdete v našich často kladených otázkach nejakú nezrovnalosť, dajte nám o tom vedieť pomocou nášho kontaktného formulára.

V mojej Lego súprave chýba jedna kocka, odkiaľ si môžem objednať náhradnú? Overená
Lego poskytuje službu, prostredníctvom ktorej si môžete objednať samostatné kocky, takže ju môžete využiť aj vtedy, keď vám jedna kocka v súprave chýba. Ďalšie informácie nájdete na webovej lokalite spoločnosti.

Bolo to užitočné (4322) Čítaj viac
Ako môžem zabrániť vyblednutiu hračiek Lego? Overená
Dvomi najčastejšími príčinami vyblednutia plastových Lego hračiek je dlhodobé vystavenie slnečnému žiareniu a cigaretový dym. Pri uskladnení Playmobilu sa preto pokúste tieto vplyvy minimalizovať.

Bolo to užitočné (1457) Čítaj viac
Ako je najlepšie čistiť Lego kocky? Overená
Lego odporúča čistiť kocky manuálne trochou vody (s teplotou najviac 40 °C) a jemného čistiaceho prostriedku. Nikdy nečistite kocky v práčke alebo umývačke riadu. Nakoniec nechajte kocky uschnúť na vzduchu. Elektrické diely čistite len suchou handričkou.

Bolo to užitočné (1345) Čítaj viac
Po zostavení novej súpravy Lego mi vždy zostane pár malých kúskov. Zabudol som ich použiť? Overená
Nie, veľa nových súprav Lego poskytuje náhradné diely pre menšie kúsky.

Bolo to užitočné (1084) Čítaj viac
Aký je najlepší spôsob nanášania nálepiek na lego? Overená
Aby ste mohli samolepky premiestniť, je dobré použiť na miesto, kam chcete samolepku umiestniť, nejaký čistiaci prostriedok na sklo. Keď je nálepka na správnom mieste, nechajte ju zaschnúť a bude sa lepiť.

Bolo to užitočné (967) Čítaj viac
Kde nájdem zoznam dielov mojej sady Lego? Overená
Mnoho moderných pokynov pre lego obsahuje zoznam dielov na konci brožúry. V prípade viacerých brožúr sa zoznam nachádza v strede súboru PDF.

Bolo to užitočné (950) Čítaj viac
Dajú sa tehly Lego a Duplo navzájom kombinovať? Overená
Áno, tehly Lego a Duplo sú kompatibilné. LEGO kostky zapadajú na tehly Duplo s dutými cvočkami. Duplo tehly sa najlepšie hodia na väčšie lego tehly a mohli by sa uvoľniť z menších lego kociek.

Bolo to užitočné (842) Čítaj viac
Od akého veku je lego vhodné na hranie? Overená
Väčšina súprav Lego je vhodná na hranie od 4 rokov a vyššie, pretože obsahuje malé časti. Špeciálna téma Duplo je vhodná pre deti vo veku od 1,5 rokov. Odporúčaný vek je vždy uvedený na krabici.

Bolo to užitočné (830) Čítaj viac
Kde nájdem návod na alternatívny model mojej stavebnice Lego Technic? Overená
Skombinovali sme pokyny pre alternatívne modely s pokynmi pre hlavný model. Prejdite popri bežných pokynoch a zobrazte alternatívny model.

Bolo to užitočné (350) Čítaj viac