Návod IKEA PS PENDEL Hodiny

Potrebujete príručku pre svoj IKEA PS PENDEL Hodiny? Nižšie si môžete bezplatne prezrieť a stiahnuť príručku vo formáte PDF v slovenskom jazyku. Tento produkt má momentálne 6 často kladené otázky, 3 komentárov a má 1 hlas s priemerným hodnotením produktu 0/100. Ak toto nie je manuál, ktorý chcete, kontaktujte nás.

Je váš výrobok pokazený a nepodarilo sa vám problém odstrániť pomocou pokynov v návode? Prejdite na portál Repair Café, kde nájdete bezplatné servisné služby.

Návod

Loading…

IKEA PS PENDEL
Stiahnuť návod v slovenčine (PDF, 0.65 MB)
(Myslite ekologicky a návod si vytlačte, len ak je to naozaj potrebné)

Loading…

Hodnotenie

Dajte nám vedieť svoj názor na IKEA PS PENDEL Hodiny a ohodnoťte výrobok. Chcete sa podeliť o svoje skúsenosti s týmto výrobkom alebo sa niečo spýtať? Napíšte komentár v spodnej časti stránky.
Ste spokojní s IKEA PS PENDEL Hodiny?
Áno Žiadny
0%
100%
1 hlas

Zapojte sa do diskusie o tomto výrobku

Tu sa môžete podeliť o to, čo si myslíte o IKEA PS PENDEL Hodiny. Ak máte otázku, najprv si pozorne prečítajte návod. Vyžiadanie manuálu je možné vykonať pomocou nášho kontaktného formulára.

Rosin Lorella 29-01-2021
Stojanové hodiny som kúpil pred rokmi, teraz sa lámu bloky, ktoré držia hodiny. Keďže hodinky sa už nepredávajú, je možné tieto kúsky zohnať?

odpovedať | Bolo to užitočné (0) (Preložené Googlom)
gerard caroline 01-11-2023
Odstránil som biele hodiny a nemôžem ich vrátiť na miesto, na čiernej podpere sú háčiky, musím ich zdvihnúť, aby sa hodiny zapojili? VĎAKA

odpovedať | Bolo to užitočné (0) (Preložené Googlom)
Zbigniew 10-07-2024
Dobré ráno. Prestali fungovať hodiny IKEA PS PENDEL Kde sa dajú opraviť?

odpovedať | Bolo to užitočné (0) (Preložené Googlom)

Viac o tomto návode

Chápeme, že je pekné mať k svojmu IKEA PS PENDEL Hodiny papierovú príručku. Návod si môžete kedykoľvek stiahnuť z našej webovej stránky a vytlačiť si ho sami. Ak chcete mať originálnu príručku, odporúčame vám kontaktovať IKEA. Mohli by byť schopní poskytnúť originálny návod. Hľadáte príručku k svojmu IKEA PS PENDEL Hodiny v inom jazyku? Vyberte si preferovaný jazyk na našej domovskej stránke a vyhľadajte číslo modelu, aby ste zistili, či ho máme k dispozícii.

Technické údaje

Značka IKEA
Model PS PENDEL
Kategória Hodiny
Typ súboru PDF
Veľkosť súboru 0.65 MB

Všetky príručky pre IKEA Hodiny
Ďalšie príručky od Hodiny

Často kladené otázky o IKEA PS PENDEL Hodiny

Náš tím podpory vyhľadáva užitočné informácie o výrobkoch a odpovede na často kladené otázky. Ak nájdete v našich často kladených otázkach nejakú nezrovnalosť, dajte nám o tom vedieť pomocou nášho kontaktného formulára.

Aký je najlepší spôsob demontáže IKEA výrobku? Overená

Spoločnosť IKEA uvádza, že najlepším spôsobom demontáže ich výrobkov je postupovať podľa návodu v opačnom poradí.

Bolo to užitočné (18814) Čítaj viac

V mojom IKEA výrobku chýba skrutka/príchytka/klinec. Kde vezmem náhradný diel? Overená

Každá pobočka spoločnosti IKEA má oddelenie, kde si môžete bezplatne vziať skrutky, príchytky a ďalší upevňovací materiál.

Bolo to užitočné (9021) Čítaj viac

Chcem z môjho výrobku IKEA odstrániť drevenú hmoždinku, ale nemôžem ju dostať von. Čo mám robiť? Overená

Najlepšie je použiť kliešte a ľahkým tlakom odstrániť hmoždinku. Nestláčajte príliš silno, inak hmoždinka stratí priľnavosť.

Bolo to užitočné (1555) Čítaj viac

Čo je to kremenný strojček? Overená

Hodinky a hodiny s kremenným strojčekom sú poháňané batériou. To vysiela elektrický prúd cez kremenné kryštály, ktoré budú vibrovať. Tieto vibrácie sa prenášajú na pohyb. Pretože vibrácie majú pevnú frekvenciu, sú hodinky a hodiny s kremenným strojčekom mimoriadne presné.

Bolo to užitočné (79) Čítaj viac

Čo je GMT? Overená

GMT znamená greenwichský stredný čas (niekedy sa nazýva UTC, čo znamená koordinovaný svetový čas). Je čas na zemepisnú dĺžku 0, ktorá prechádza cez Greenwich neďaleko Londýna.

Bolo to užitočné (66) Čítaj viac

Čo je „chronograf“? Overená

„Chronograf“ je doslova „spisovateľ času“. Tento výraz sa používa na označenie hodín a hodiniek, ktoré zobrazujú dennú dobu a merajú určité časové obdobie, napríklad stopky.

Bolo to užitočné (41) Čítaj viac
Návod IKEA PS PENDEL Hodiny

Súvisiace produkty

Súvisiace kategórie