Návod IKEA STENSTORP Polica

Potrebujete príručku pre svoj IKEA STENSTORP Polica? Nižšie si môžete bezplatne prezrieť a stiahnuť príručku vo formáte PDF v slovenskom jazyku. Tento produkt má momentálne 3 často kladené otázky, 1 komentár a má 2 hlasov s priemerným hodnotením produktu 100/100. Ak toto nie je manuál, ktorý chcete, kontaktujte nás.

Je váš výrobok pokazený a nepodarilo sa vám problém odstrániť pomocou pokynov v návode? Prejdite na portál Repair Café, kde nájdete bezplatné servisné služby.

Návod

Loading…

STENSTORP
Stiahnuť návod v slovenčine (PDF, 1.02 MB)
(Myslite ekologicky a návod si vytlačte, len ak je to naozaj potrebné)

Loading…

Hodnotenie

Dajte nám vedieť svoj názor na IKEA STENSTORP Polica a ohodnoťte výrobok. Chcete sa podeliť o svoje skúsenosti s týmto výrobkom alebo sa niečo spýtať? Napíšte komentár v spodnej časti stránky.
Ste spokojní s IKEA STENSTORP Polica?
Áno Žiadny
100%
0%
2 hlasy

Zapojte sa do diskusie o tomto výrobku

Tu sa môžete podeliť o to, čo si myslíte o IKEA STENSTORP Polica. Ak máte otázku, najprv si pozorne prečítajte návod. Vyžiadanie manuálu je možné vykonať pomocou nášho kontaktného formulára.

Andrea Schlotbohm 02-04-2024
Ahoj Mám stojan na taniere Stensdorp. Stratil som držiaky políc. Môžem ich získať? Možno aj tyč? S priateľským pozdravom

odpovedať | Bolo to užitočné (0) (Preložené Googlom)

Viac o tomto návode

Chápeme, že je pekné mať k svojmu IKEA STENSTORP Polica papierovú príručku. Návod si môžete kedykoľvek stiahnuť z našej webovej stránky a vytlačiť si ho sami. Ak chcete mať originálnu príručku, odporúčame vám kontaktovať IKEA. Mohli by byť schopní poskytnúť originálny návod. Hľadáte príručku k svojmu IKEA STENSTORP Polica v inom jazyku? Vyberte si preferovaný jazyk na našej domovskej stránke a vyhľadajte číslo modelu, aby ste zistili, či ho máme k dispozícii.

Technické údaje

Značka IKEA
Model STENSTORP
Kategória Police
Typ súboru PDF
Veľkosť súboru 1.02 MB

Všetky príručky pre IKEA Police
Ďalšie príručky od Police

Často kladené otázky o IKEA STENSTORP Polica

Náš tím podpory vyhľadáva užitočné informácie o výrobkoch a odpovede na často kladené otázky. Ak nájdete v našich často kladených otázkach nejakú nezrovnalosť, dajte nám o tom vedieť pomocou nášho kontaktného formulára.

Aký je najlepší spôsob demontáže IKEA výrobku? Overená

Spoločnosť IKEA uvádza, že najlepším spôsobom demontáže ich výrobkov je postupovať podľa návodu v opačnom poradí.

Bolo to užitočné (18780) Čítaj viac

V mojom IKEA výrobku chýba skrutka/príchytka/klinec. Kde vezmem náhradný diel? Overená

Každá pobočka spoločnosti IKEA má oddelenie, kde si môžete bezplatne vziať skrutky, príchytky a ďalší upevňovací materiál.

Bolo to užitočné (9002) Čítaj viac

Chcem z môjho výrobku IKEA odstrániť drevenú hmoždinku, ale nemôžem ju dostať von. Čo mám robiť? Overená

Najlepšie je použiť kliešte a ľahkým tlakom odstrániť hmoždinku. Nestláčajte príliš silno, inak hmoždinka stratí priľnavosť.

Bolo to užitočné (1545) Čítaj viac
Návod IKEA STENSTORP Polica

Súvisiace produkty

Súvisiace kategórie