Manuály pre Nafukovacie matrace

Ďalej sú uvedené všetky značky Nafukovacie matrace, ktorých návody máme pre vás k dispozícii. Kliknutím na značku zobrazíte zoznam všetkých modelov. V často kladených otázkach v spodnej časti stránky nájdete užitočné tipy týkajúce sa daného výrobku. Chýba na zozname nejaká značka? Dajte nám o tom vedieť.

Je váš výrobok pokazený a nepodarilo sa vám problém odstrániť pomocou pokynov v návode? Prejdite na portál Repair Café, kde nájdete bezplatné servisné služby.

Často kladené otázky

Náš tím podpory vyhľadáva užitočné informácie o výrobkoch a odpovede na často kladené otázky. Ak nájdete v našich často kladených otázkach nejakú nezrovnalosť, dajte nám o tom vedieť pomocou nášho kontaktného formulára.

Moje vzduchové lôžko sa časom pomaly vyfukuje, ale zdá sa, že netesní. Prečo? Overená

Rozdiely v teplote sú častou príčinou mäkšieho vzduchového lôžka. Horúci vzduch sa rozširuje a staré vzduchové kontrakty. Keď je vzduchová posteľ naplnená teplým vzduchom cez deň a v noci sa ochladí, bude sa cítiť mäkšia. Ďalšími príčinami sú chybný ventil alebo starý materiál, ktorý sa stal pórovitým. V druhom prípade je potrebné vymeniť vzduchové lôžko. V prípade chybného ventilu kontaktujte výrobcu.

Bolo to užitočné (151) Čítaj viac

Môžem netesnosť na svojom vzduchovom lôžku opraviť pomocou súpravy na opravu pneumatík pre bicykle? Overená

Netesnosť vo vzduchovom lôžku je možné opraviť pomocou súpravy na opravu pneumatík pre bicykle. Avšak PVC používaný vo vzduchových posteliach sa môže líšiť od PVC v pneumatikách pre bicykle, čo umožňuje, že lepidlo nebude dobre držať na vzduchovom lôžku. Pre dlhodobú opravu je najlepšie zaobstarať si súpravu na opravu špeciálne vyrobenú pre vzduchové postele.

Bolo to užitočné (45) Čítaj viac

Môžem nafúknuť vzduchovú posteľ ústami? Overená

Nafukovanie vzduchovej postele ústami sa neodporúča. Okrem toho, že osobe, ktorá to robí, sa to dlho natáča, je veľkou nevýhodou nafúknutia vzduchovej postele ústami to, že vedľa vzduchu budú do vzduchovej postele fúkané sliny. To môže časom ovplyvniť vzduchové lôžko.

Bolo to užitočné (29) Čítaj viac

Zarážky v tvare nafukovacieho lôžka sa počas spánku cítia nepríjemne, čo s tým môžem urobiť? Overená

Tieto zarážky v tvare vzduchového lôžka sú potrebné, aby sa zabránilo jeho vydutiu pri nafukovaní. Ak sa cítia príliš robustné, vzduchové lôžko bolo príliš nafúknuté. Nechajte trochu vzduchu, aby bol mäkší.

Bolo to užitočné (27) Čítaj viac

Na vzduchovej posteli je chladno, čo môžem robiť? Overená

Vzduchová posteľ sa neizoluje dobre, pretože je naplnená vzduchom. Chlad z podlahy prejde do vzduchu na vzduchovom lôžku, takže sa bude cítiť chladne. Aby ste tomu zabránili, môžete použiť podložku pod vzduchové lôžko alebo izolovanú kryciu plachtu na vrchu podložky.

Bolo to užitočné (22) Čítaj viac