Manuály pre Gorenje Kuchynské roboty

Ďalej sú uvedené všetky modely Gorenje Kuchynské roboty, ktorých návody máme pre vás k dispozícii. V často kladených otázkach v spodnej časti stránky nájdete užitočné tipy týkajúce sa daného výrobku. Chýba na zozname nejaký model? Dajte nám o tom vedieť.

Je váš výrobok pokazený a nepodarilo sa vám problém odstrániť pomocou pokynov v návode? Prejdite na portál Repair Café, kde nájdete bezplatné servisné služby.

Často kladené otázky

Náš tím podpory vyhľadáva užitočné informácie o výrobkoch a odpovede na často kladené otázky. Ak nájdete v našich často kladených otázkach nejakú nezrovnalosť, dajte nám o tom vedieť pomocou nášho kontaktného formulára.

Aký je rozdiel medzi kuchynským robotom a mixérom? Overená

Kuchynské roboty dokážu zvyčajne spracovať jedlo na kocky, plátky a iné tvary. Mixéry sú vhodné najmä na mletie a mixovanie potravín.

Bolo to užitočné (229) Čítaj viac

Najnovšie komentáre

Návod Gorenje SBR1000BE Kuchynský robot
Людмила 12-08-2023
Ahoj. Mám kuchynský robot MMC1000RLR. Dokáže tento kombajn nasekať kórejskú mrkvu? Návod na použitie je veľmi zlý. Nedostatok informácií.


(Preložené Googlom)
Gorenje SBR1000BE Kuchynský robot
Návod Gorenje SBR800HC Kuchynský robot
Лобова Лариса Давыдовна 18-02-2021
Bol mi predložený tento „zázrak“ technológie. Najhoršia vec je absencia rozumného návodu, podrobného. Podarilo sa mi zmontovať len mixér, ide, ale jedlo nezmelie. Nôž sa točí, po okrajoch ležia kúsky jabĺk. V návode nie je napísané, či tento mixér dokáže pripravovať ovocné smoothie, bude spomenutý iba ľad. Zvyšok sa nepodarilo zozbierať. Môžete získať podrobné pokyny k tomuto produktu?


(Preložené Googlom)
Gorenje SBR800HC Kuchynský robot