Manuály pre Kuchynské váhy

Ďalej sú uvedené všetky značky Kuchynské váhy, ktorých návody máme pre vás k dispozícii. Kliknutím na značku zobrazíte zoznam všetkých modelov. V často kladených otázkach v spodnej časti stránky nájdete užitočné tipy týkajúce sa daného výrobku. Chýba na zozname nejaká značka? Dajte nám o tom vedieť.

Je váš výrobok pokazený a nepodarilo sa vám problém odstrániť pomocou pokynov v návode? Prejdite na portál Repair Café, kde nájdete bezplatné servisné služby.

Často kladené otázky

Náš tím podpory vyhľadáva užitočné informácie o výrobkoch a odpovede na často kladené otázky. Ak nájdete v našich často kladených otázkach nejakú nezrovnalosť, dajte nám o tom vedieť pomocou nášho kontaktného formulára.

Koľko gramov má jedna unca? Overená

Jedna unca je presne 28,3495231 gramu, po zaokrúhlení 28,5 gramu.

Bolo to užitočné (463) Čítaj viac

Batéria v mojom prístroji je oxidovaná. Môžem ju napriek tomu bezpečne používať? Overená

Ja, zariadenie sa dá stále bezpečne používať. Najskôr vyberte oxidizdovú batériu. Nikdy na to nepoužívajte holé ruky. Potom vyčistite priehradku na batérie vatovým tampónom namočeným v octe alebo citrónovej šťave. Nechajte zaschnúť a vložte nové batérie.

Bolo to užitočné (251) Čítaj viac

Ako vyčistím svoju kuchynskú váhu? Overená

Kuchynská váha je elektronické zariadenie a ako také sa nedá čistiť v umývačke riadu. Na čistenie kuchynskej váhy používajte vlhkú handričku a jemný čistiaci prostriedok.

Bolo to užitočné (195) Čítaj viac