Manuály pre Gorenje Mixéry

Ďalej sú uvedené všetky modely Gorenje Mixéry, ktorých návody máme pre vás k dispozícii. V často kladených otázkach v spodnej časti stránky nájdete užitočné tipy týkajúce sa daného výrobku. Chýba na zozname nejaký model? Dajte nám o tom vedieť.

Je váš výrobok pokazený a nepodarilo sa vám problém odstrániť pomocou pokynov v návode? Prejdite na portál Repair Café, kde nájdete bezplatné servisné služby.

Často kladené otázky

Náš tím podpory vyhľadáva užitočné informácie o výrobkoch a odpovede na často kladené otázky. Ak nájdete v našich často kladených otázkach nejakú nezrovnalosť, dajte nám o tom vedieť pomocou nášho kontaktného formulára.

Môže mixér rozdrviť aj ľad? Overená

Väčšina mixérov dokáže rozdrviť ľad. Závisí to od modelu a noža v mixéri. Vždy to skontrolujte pre svoj konkrétny model.

Bolo to užitočné (198) Čítaj viac

Aký je rozdiel medzi kuchynským robotom a mixérom? Overená

Kuchynské roboty dokážu zvyčajne spracovať jedlo na kocky, plátky a iné tvary. Mixéry sú vhodné najmä na mletie a mixovanie potravín.

Bolo to užitočné (84) Čítaj viac

Najnovšie komentáre

Návod Gorenje B800ORAW Mixér
Viorel Gherlan 17-07-2020
Namiesto systému troch zúbkovaných čepelí prezentovaného na stránke aj na obrázku na obale som dostal lacnú verziu dvoch ohnutých plechov. Zdá sa mi to na hranici podvodu.


(Preložené Googlom)
Gorenje B800ORAW Mixér