Návody na DeLonghi Napeňovače mlieka

Ďalej sú uvedené všetky modely DeLonghi Napeňovače mlieka, ktorých návody máme pre vás k dispozícii. V často kladených otázkach v spodnej časti stránky nájdete užitočné tipy týkajúce sa daného výrobku. Chýba na zozname nejaký model? Dajte nám o tom vedieť.

Je váš výrobok pokazený a nepodarilo sa vám problém odstrániť pomocou pokynov v návode? Prejdite na portál Repair Café, kde nájdete bezplatné servisné služby.

Často kladené otázky

Náš tím podpory vyhľadáva užitočné informácie o výrobkoch a odpovede na často kladené otázky. Ak nájdete v našich často kladených otázkach nejakú nezrovnalosť, dajte nám o tom vedieť pomocou nášho kontaktného formulára.

Mlieko sa nebude správne peniť, prečo je to tak? Overená
Je možné, že napeňovač mlieka nebol po predchádzajúcom použití správne vyčistený. Staré zvyšky môžu zabrániť správnemu napeneniu mlieka. V závislosti od zariadenia môže vždy zostať časť mlieka, ktorá nespení. Toto je normálne.

Bolo to užitočné (246)
Aké druhy mlieka môžem použiť do svojho napeňovača mlieka? Overená
Môžu sa použiť v podstate všetky druhy mlieka, ktoré nemajú žiadnu pridanú chuť alebo cukor, dokonca aj sójové mlieko. Pre získanie najlepšie napeneného mlieka sú dôležité bielkoviny v mlieku. Tieto bielkoviny sa degenerujú, keď mlieko stojí alebo bolo chvíľu otvorené. Najlepšie je vždy použiť mlieko z novootvoreného balenia.

Bolo to užitočné (176)