Návody na Electrolux Ponorné mixéry

Ďalej sú uvedené všetky modely Electrolux Ponorné mixéry, ktorých návody máme pre vás k dispozícii. V často kladených otázkach v spodnej časti stránky nájdete užitočné tipy týkajúce sa daného výrobku. Chýba na zozname nejaký model? Dajte nám o tom vedieť.

Je váš výrobok pokazený a nepodarilo sa vám problém odstrániť pomocou pokynov v návode? Prejdite na portál Repair Café, kde nájdete bezplatné servisné služby.

Často kladené otázky

Náš tím podpory vyhľadáva užitočné informácie o výrobkoch a odpovede na často kladené otázky. Ak nájdete v našich často kladených otázkach nejakú nezrovnalosť, dajte nám o tom vedieť pomocou nášho kontaktného formulára.

Chcem vedieť vek môjho prístroja Electrolux. Ako to urobím? Overená
Vek vášho produktu môžete určiť pomocou sériového čísla. Toto nájdete vo svojom prístroji. Prvý znak sériového čísla označuje rok (tj: 1 = 2001) a dva znaky po ňom označujú týždeň výroby (tj: 35 = 35. týždeň daného roku). Takže sériové číslo 13500016 naznačuje, že stroj je od 35. týždňa roku 2001.

Bolo to užitočné (534)
Ako môžem najlepšie vyčistiť tyčový mixér? Overená
Väčšina tyčových mixérov má odnímateľný kúsok, ktorý je možné vložiť do umývačky riadu, čo by malo byť uvedené v príručke. Ručné čistenie je možné vykonať vložením nožov do misky s teplou vodou a zapnutím tyčového mixéra. Ak chcete, pridajte trochu pracieho prostriedku. Čepele nikdy nesušte, mohlo by to spôsobiť ich otupenie.

Bolo to užitočné (98)
Ako môžem použiť rôzne rýchlosti? Overená
Najlepšie je začať s najmenšou rýchlosťou a najvyššou rýchlosťou. Takto dosiahnete najlepšie výsledky a najmenšie postriekanie.

Bolo to užitočné (58)
Môžem po použití kábel omotať okolo zariadenia? Overená
Je lepšie to nerobiť, pretože by to mohlo poškodiť kábel. Najlepšie urobíte, ak kábel zabalíte tak, ako bol zabalený.

Bolo to užitočné (15)