Manuály pre Gorenje Ponorné mixéry

Ďalej sú uvedené všetky modely Gorenje Ponorné mixéry, ktorých návody máme pre vás k dispozícii. V často kladených otázkach v spodnej časti stránky nájdete užitočné tipy týkajúce sa daného výrobku. Chýba na zozname nejaký model? Dajte nám o tom vedieť.

Je váš výrobok pokazený a nepodarilo sa vám problém odstrániť pomocou pokynov v návode? Prejdite na portál Repair Café, kde nájdete bezplatné servisné služby.

Často kladené otázky

Náš tím podpory vyhľadáva užitočné informácie o výrobkoch a odpovede na často kladené otázky. Ak nájdete v našich často kladených otázkach nejakú nezrovnalosť, dajte nám o tom vedieť pomocou nášho kontaktného formulára.

Ako môžem najlepšie vyčistiť tyčový mixér? Overená

Väčšina tyčových mixérov má odnímateľný kúsok, ktorý je možné vložiť do umývačky riadu, čo by malo byť uvedené v príručke. Ručné čistenie je možné vykonať vložením nožov do misky s teplou vodou a zapnutím tyčového mixéra. Ak chcete, pridajte trochu pracieho prostriedku. Čepele nikdy nesušte, mohlo by to spôsobiť ich otupenie.

Bolo to užitočné (141) Čítaj viac

Ako môžem použiť rôzne rýchlosti? Overená

Najlepšie je začať s najmenšou rýchlosťou a najvyššou rýchlosťou. Takto dosiahnete najlepšie výsledky a najmenšie postriekanie.

Bolo to užitočné (100) Čítaj viac

Môžem po použití kábel omotať okolo zariadenia? Overená

Je lepšie to nerobiť, pretože by to mohlo poškodiť kábel. Najlepšie urobíte, ak kábel zabalíte tak, ako bol zabalený.

Bolo to užitočné (43) Čítaj viac