Manuály pre Gorenje Priamočiare píly

Ďalej sú uvedené všetky modely Gorenje Priamočiare píly, ktorých návody máme pre vás k dispozícii. V často kladených otázkach v spodnej časti stránky nájdete užitočné tipy týkajúce sa daného výrobku. Chýba na zozname nejaký model? Dajte nám o tom vedieť.

Je váš výrobok pokazený a nepodarilo sa vám problém odstrániť pomocou pokynov v návode? Prejdite na portál Repair Café, kde nájdete bezplatné servisné služby.

Často kladené otázky

Náš tím podpory vyhľadáva užitočné informácie o výrobkoch a odpovede na často kladené otázky. Ak nájdete v našich často kladených otázkach nejakú nezrovnalosť, dajte nám o tom vedieť pomocou nášho kontaktného formulára.

Musím ovocie pred vložením do odšťavovača očistiť? Overená

Nie, všeobecne môžete do odšťavovača vložiť nelúpané ovocie. Šupky sa zhromaždia spolu s dužinou. Je dobré odstrániť z ovocia všetky možné kôstky.

Bolo to užitočné (100) Čítaj viac

Aký je rozdiel medzi odšťavovačom a odšťavovačom na citrusy? Overená

Odšťavovač na citrusy lisuje šťavu z citrusového ovocia, ktorú je potrebné najskôr rozpoliť, a tá zanechá v ovocí dužinu. Odšťavovač odkrúti a pretlačí celý kúsok ovocia cez sitko a zhromaždí dužinu, výsledkom čoho je väčšie množstvo šťavy.

Bolo to užitočné (92) Čítaj viac

Najnovšie komentáre

Návod Gorenje JC4800VWY Priamočiara píla
Nedjeljka Mojaš 10-08-2022
pozdravujem, Tento odšťavovač dnes dorazil, no vôbec ho nevieme zapnúť. Existuje nejaký „trik“ so zapaľovaním, ktorý nie je v návode?


(Preložené Googlom)
Gorenje JC4800VWY Priamočiara píla