Manuály pre Tlakové hrnce

Ďalej sú uvedené všetky značky Tlakové hrnce, ktorých návody máme pre vás k dispozícii. Kliknutím na značku zobrazíte zoznam všetkých modelov. V často kladených otázkach v spodnej časti stránky nájdete užitočné tipy týkajúce sa daného výrobku. Chýba na zozname nejaká značka? Dajte nám o tom vedieť.

Je váš výrobok pokazený a nepodarilo sa vám problém odstrániť pomocou pokynov v návode? Prejdite na portál Repair Café, kde nájdete bezplatné servisné služby.

Často kladené otázky

Náš tím podpory vyhľadáva užitočné informácie o výrobkoch a odpovede na často kladené otázky. Ak nájdete v našich často kladených otázkach nejakú nezrovnalosť, dajte nám o tom vedieť pomocou nášho kontaktného formulára.

Ako často by sa mala meniť priechodka na mojom tlakovom hrnci? Overená

V ideálnom prípade sa priechodka na tlakovom hrnci kontroluje najmenej raz ročne a v prípade potreby sa vymieňa. Ako dlho priechodka vydrží, závisí od značky, modelu a použitia.

Bolo to užitočné (721) Čítaj viac

Je hrniec na ryžu rovnaký ako tlakový hrniec? Overená

Aj keď sú si tieto dva produkty veľmi podobné, zásadne sa líšia. Najväčší rozdiel je v tom, že tlakový hrniec môže byť vždy vzduchotesne uzavretý a hrniec na ryžu nie.

Bolo to užitočné (186) Čítaj viac