Návod Oleo-Mac BC 241 H Plotové nožnice

Potrebujete príručku pre svoj Oleo-Mac BC 241 H Plotové nožnice? Nižšie si môžete bezplatne prezrieť a stiahnuť príručku vo formáte PDF v slovenskom jazyku. Tento produkt má momentálne 4 často kladené otázky, 0 komentárov a má 0 hlasov. Ak toto nie je manuál, ktorý chcete, kontaktujte nás.

Je váš výrobok pokazený a nepodarilo sa vám problém odstrániť pomocou pokynov v návode? Prejdite na portál Repair Café, kde nájdete bezplatné servisné služby.

Návod

Loading…

Pubbl. 61370600 rev.1 - Mar/2022
I
D
F
GB
E
SK
OPERATOR’S INSTRUCTION BOOK
MANUALE DI USO E MANUTENZIONE
BEDIENUNGSANLEITUNG
MANUEL D’UTILISATION ET D’ENTRETIEN
MANUAL DE INSTRUCCIONES
NÁVOD NA POUŽITIE A ÚDRŽBU
Stiahnuť návod v slovenčine (PDF, 1.71 MB)
(Myslite ekologicky a návod si vytlačte, len ak je to naozaj potrebné)

Loading…

Hodnotenie

Dajte nám vedieť svoj názor na Oleo-Mac BC 241 H Plotové nožnice a ohodnoťte výrobok. Chcete sa podeliť o svoje skúsenosti s týmto výrobkom alebo sa niečo spýtať? Napíšte komentár v spodnej časti stránky.
Ste spokojní s Oleo-Mac BC 241 H Plotové nožnice?
Áno Žiadny
Ohodnoťte výrobok ako prvý
0 hlasy

Zapojte sa do diskusie o tomto výrobku

Tu sa môžete podeliť o to, čo si myslíte o Oleo-Mac BC 241 H Plotové nožnice. Ak máte otázku, najprv si pozorne prečítajte návod. Vyžiadanie manuálu je možné vykonať pomocou nášho kontaktného formulára.

Viac o tomto návode

Chápeme, že je pekné mať k svojmu Oleo-Mac BC 241 H Plotové nožnice papierovú príručku. Návod si môžete kedykoľvek stiahnuť z našej webovej stránky a vytlačiť si ho sami. Ak chcete mať originálnu príručku, odporúčame vám kontaktovať Oleo-Mac. Mohli by byť schopní poskytnúť originálny návod. Hľadáte príručku k svojmu Oleo-Mac BC 241 H Plotové nožnice v inom jazyku? Vyberte si preferovaný jazyk na našej domovskej stránke a vyhľadajte číslo modelu, aby ste zistili, či ho máme k dispozícii.

Technické údaje

Značka Oleo-Mac
Model BC 241 H
Kategória Plotové nožnice
Typ súboru PDF
Veľkosť súboru 1.71 MB

Všetky príručky pre Oleo-Mac Plotové nožnice
Ďalšie príručky od Plotové nožnice

Často kladené otázky o Oleo-Mac BC 241 H Plotové nožnice

Náš tím podpory vyhľadáva užitočné informácie o výrobkoch a odpovede na často kladené otázky. Ak nájdete v našich často kladených otázkach nejakú nezrovnalosť, dajte nám o tom vedieť pomocou nášho kontaktného formulára.

Ako zistím, že je môj strihač živých plotov tupý? Overená

Keď sa namiesto strihania ťahajú konáre, plotostrih je tupý a treba ho nabrúsiť.

Bolo to užitočné (268) Čítaj viac

Ako nabrúsim čepele nožníc na živý plot? Overená

Naostrenie nožov nožníc na živý plot je dôležité pre zachovanie výkonu a účinnosti nástroja. Na brúsenie čepelí budete potrebovať pilník alebo brúsny kameň špeciálne navrhnutý pre typ čepele vašej nožnice na živý plot.

Bolo to užitočné (153) Čítaj viac

Ako mám namazať čepele nožníc na živý plot? Overená

Mazanie čepelí nožníc na živý plot pomôže znížiť trenie a opotrebovanie, čím sa predĺži životnosť nástroja. Použite vysokokvalitný mazací olej špeciálne navrhnutý pre nožnice na živé ploty a po každom použití naneste malé množstvo na čepele.

Bolo to užitočné (64) Čítaj viac

Ako môžem zabrániť tvorbe hrdze na mojich nožoch na živé ploty? Overená

Hrdza môže spôsobiť poškodenie čepelí nožníc na živé ploty, čím sa zníži ich výkon a životnosť. Aby ste predišli hrdzi, čepele po každom použití dôkladne očistite a vysušte a uložte ich na suchom a čistom mieste. Môžete tiež zvážiť nanesenie ochranného náteru, ako je olej alebo inhibítor hrdze, na čepele pred ich uskladnením.

Bolo to užitočné (38) Čítaj viac
Návod Oleo-Mac BC 241 H Plotové nožnice

Súvisiace produkty

Súvisiace kategórie