Návod Orava PD-308A DVD prehrávač

Potrebujete návod na Orava PD-308A DVD prehrávač? Ďalej si môžete zdarma pozrieť a stiahnuť návod vo formáte PDF. K dispozícii sú tiež často kladené otázky, hodnotenie výrobku a spätná väzba od používateľov, vďaka ktorým môžete svoj výrobok optimálne používať. Ak toto nie je návod, ktorý ste hľadali, dajte nám o tom vedieť.

Je váš výrobok pokazený a nepodarilo sa vám problém odstrániť pomocou pokynov v návode? Prejdite na portál Repair Café, kde nájdete bezplatné servisné služby.

Návod

Loading…

pdf2htmlEX
Stiahnuť návod v slovenčine (PDF, 2.08 MB)
(Myslite ekologicky a návod si vytlačte, len ak je to naozaj potrebné)

Loading…

Hodnotenie

Dajte nám vedieť svoj názor na Orava PD-308A DVD prehrávač a ohodnoťte výrobok. Chcete sa podeliť o svoje skúsenosti s týmto výrobkom alebo sa niečo spýtať? Napíšte komentár v spodnej časti stránky.
Ste spokojní s týmto výrobkom značky Orava?
Áno Žiadny
Ohodnoťte výrobok ako prvý
0 hlasy

Často kladené otázky

Náš tím podpory vyhľadáva užitočné informácie o výrobkoch a odpovede na často kladené otázky. Ak nájdete v našich často kladených otázkach nejakú nezrovnalosť, dajte nám o tom vedieť pomocou nášho kontaktného formulára.

Môžu DVD prehrávače prehrávať aj CD? Overená
Áno, takmer všetky DVD prehrávače sú schopné prehrávať disky CD.

Bolo to užitočné (64)
Môžem sám opraviť škrabance na DVD? Overená
Škrabance bránia laseru v správnom načítaní disku. Ak sú škrabance iba povrchové, je možné ich opraviť sami vyleštením disku mierne abrazívnou zmesou. Ideálne je použiť profesionálnu brúsnu zmes, ale je možné použiť aj bežnú zubnú pastu. Po vyleštení disku je potrebné ho umyť a nechať vysušiť. Existujú špecializované podniky, ktoré to dokážu.

Bolo to užitočné (1)

Zapojte sa do diskusie o tomto výrobku

Návod pôvodne vydala spoločnosť Orava.