Návod Playmobil set 9220 Ghostbusters Ecto-1

Potrebujete návod na stavanie Playmobil set 9220 Ghostbusters Ecto-1? Ďalej si môžete zdarma pozrieť a stiahnuť návod na stavanie vo formáte PDF. K dispozícii sú tiež často kladené otázky, hodnotenie výrobku a spätná väzba od používateľov, vďaka ktorým môžete svoj výrobok optimálne používať. Ak toto nie je návod, ktorý ste hľadali, dajte nám o tom vedieť.

Je váš výrobok pokazený a nepodarilo sa vám problém odstrániť pomocou pokynov v návode? Prejdite na portál Repair Café, kde nájdete bezplatné servisné služby.

Návod

Loading…

pdf2htmlEX
Stiahnuť návod v slovenčine (PDF, 3.01 MB)
(Myslite ekologicky a návod si vytlačte, len ak je to naozaj potrebné)

Loading…

Hodnotenie

Dajte nám vedieť svoj názor na Playmobil set 9220 Ghostbusters Ecto-1 a ohodnoťte výrobok. Chcete sa podeliť o svoje skúsenosti s týmto výrobkom alebo sa niečo spýtať? Napíšte komentár v spodnej časti stránky.
Ste spokojní s týmto výrobkom značky Playmobil?
Áno Žiadny
Ohodnoťte výrobok ako prvý
0 hlasy

Často kladené otázky

Náš tím podpory vyhľadáva užitočné informácie o výrobkoch a odpovede na často kladené otázky. Ak nájdete v našich často kladených otázkach nejakú nezrovnalosť, dajte nám o tom vedieť pomocou nášho kontaktného formulára.

Ako môžem zabrániť zafarbeniu mojich hračiek Playmobil? Overená
Dva najväčší prispievatelia k zmene farby plastov hračiek Playmobil sú dlhodobé vystavenie slnečnému žiareniu a cigaretovému dymu. Pri ukladaní Playmobilu sa ich snažte minimalizovať.

Bolo to užitočné (784)
Aký je najlepší spôsob čistenia mojich kúskov Playmobil? Overená
Playmobil odporúča kúsky ručne čistiť teplou vodou alebo vlhkou handričkou, prípadne s jemným saponátom. Tehly nikdy nedávajte do práčky alebo umývačky riadu. Tehly potom nechajte sušiť na vzduchu. Elektrické časti možno čistiť iba suchou handričkou.

Bolo to užitočné (593)
Od akého veku je Playmobil vhodný na hranie? Overená
Väčšina súprav Playmobil je vhodná na hranie od 4 rokov a vyššie, pretože obsahuje malé časti. Špeciálna 1.2.3. téma je vhodná pre deti vo veku od 1,5 rokov. Odporúčaný vek je vždy uvedený na krabici.

Bolo to užitočné (310)

Zapojte sa do diskusie o tomto výrobku

Nicolia Christine 31-12-2019
Tento výrobok je nepríjemný. Zostavenie je smiešne. Príliš veľa malých kúskov. Ani som neprišiel so všetkými Z kúskov alebo návodu, ktoré sme s Manuelom získali, sú úplne nové. Mám to pre mojich chlapcov, ktorí majú 6 a 8 rokov a boli z toho veľmi sklamaní. Nemám ani potvrdenie o vrátení. Musel som vygoogliť návod na použitie, ktorý nebol stopercentne jasný, kam dať niektoré kúsky. Neodporúčam túto hračku nikomu. Nie je ľahké zostaviť návod.

odpovedať | Bolo to užitočné (0)(Translated by Google)
Sergio C. 27-12-2020
Zdá sa, že sa pokazil svetelný a zvukový modul ecto 1 môjho syna, musíte stlačiť vypínač svetla príliš silno, aby to fungovalo. Dá sa to nejako opraviť? Ocením vašu rýchlu odpoveď [email protected]

odpovedať | Bolo to užitočné (0)(Translated by Google)
Návod Playmobil set 9220 Ghostbusters Ecto-1