Návody na Advent Klávesnice

Ďalej sú uvedené všetky modely Advent Klávesnice, ktorých návody máme pre vás k dispozícii. V často kladených otázkach v spodnej časti stránky nájdete užitočné tipy týkajúce sa daného výrobku. Chýba na zozname nejaký model? Dajte nám o tom vedieť.

Je váš výrobok pokazený a nepodarilo sa vám problém odstrániť pomocou pokynov v návode? Prejdite na portál Repair Café, kde nájdete bezplatné servisné služby.

Často kladené otázky

Náš tím podpory vyhľadáva užitočné informácie o výrobkoch a odpovede na často kladené otázky. Ak nájdete v našich často kladených otázkach nejakú nezrovnalosť, dajte nám o tom vedieť pomocou nášho kontaktného formulára.

Písmená na klávesnici nie sú na miestach, na ktoré som zvyknutý, prečo to tak je? Overená
Väčšina klávesníc používa rozloženie QWERTY, ktoré predstavuje prvých šesť písmen na klávesnici. Existujú však rôzne rozloženia klávesnice, ktoré zodpovedajú konkrétnym potrebám určitého jazyka. Je tiež možné, že došlo k zámene klávesov klávesnice. Najmä u starších klávesníc je to ľahké.

Bolo to užitočné (1021)
Aký je najlepší spôsob čistenia klávesnice Overená
Nikdy nevkladajte predmety medzi okraje klávesov, pretože by to hlavne vtlačilo nečistoty a poškodilo klávesnicu. Najlepšie je klávesnicu čistiť stlačeným vzduchom, pričom klávesnicu držte hore nohami. Horná časť klávesov sa dá vyčistiť mierne vlhkou handričkou.

Bolo to užitočné (128)