Návody na IKEA Predlžovače signálu

Ďalej sú uvedené všetky modely IKEA Predlžovače signálu, ktorých návody máme pre vás k dispozícii. V často kladených otázkach v spodnej časti stránky nájdete užitočné tipy týkajúce sa daného výrobku. Chýba na zozname nejaký model? Dajte nám o tom vedieť.

Je váš výrobok pokazený a nepodarilo sa vám problém odstrániť pomocou pokynov v návode? Prejdite na portál Repair Café, kde nájdete bezplatné servisné služby.

Často kladené otázky

Náš tím podpory vyhľadáva užitočné informácie o výrobkoch a odpovede na často kladené otázky. Ak nájdete v našich často kladených otázkach nejakú nezrovnalosť, dajte nám o tom vedieť pomocou nášho kontaktného formulára.

Aký je najlepší spôsob demontáže IKEA výrobku? Overená
Spoločnosť IKEA uvádza, že najlepším spôsobom demontáže ich výrobkov je postupovať podľa návodu v opačnom poradí.

Bolo to užitočné (15940)
V mojom IKEA výrobku chýba skrutka/príchytka/klinec. Kde vezmem náhradný diel? Overená
Každá pobočka spoločnosti IKEA má oddelenie, kde si môžete bezplatne vziať skrutky, príchytky a ďalší upevňovací materiál.

Bolo to užitočné (7874)
Chcem z môjho výrobku IKEA odstrániť drevenú hmoždinku, ale nemôžem ju dostať von. Čo mám robiť? Overená
Najlepšie je použiť kliešte a ľahkým tlakom odstrániť hmoždinku. Nestláčajte príliš silno, inak hmoždinka stratí priľnavosť.

Bolo to užitočné (1212)
Aký je rozdiel medzi predlžovačom dosahu a prístupovým bodom? Overená
Najväčší rozdiel je v tom, že prístupový bod je obvykle pripojený k modemu alebo smerovaču pomocou kábla. Predĺžovač dosahu zosilňuje existujúci bezdrôtový signál.

Bolo to užitočné (179)
Môžem pripojiť predlžovač dosahu k signálu iného predlžovača dosahu? Overená
Áno, je to možné u väčšiny modelov. Upozorňujeme, že kvalita opakovaného signálu môže byť nižšia ako pri priamom pripojení k smerovaču.

Bolo to užitočné (92)