Návody na iGet Prenosné nabíjačky

Ďalej sú uvedené všetky modely iGet Prenosné nabíjačky, ktorých návody máme pre vás k dispozícii. V často kladených otázkach v spodnej časti stránky nájdete užitočné tipy týkajúce sa daného výrobku. Chýba na zozname nejaký model? Dajte nám o tom vedieť.

Je váš výrobok pokazený a nepodarilo sa vám problém odstrániť pomocou pokynov v návode? Prejdite na portál Repair Café, kde nájdete bezplatné servisné služby.

Často kladené otázky

Náš tím podpory vyhľadáva užitočné informácie o výrobkoch a odpovede na často kladené otázky. Ak nájdete v našich často kladených otázkach nejakú nezrovnalosť, dajte nám o tom vedieť pomocou nášho kontaktného formulára.

Ako dlho trvá úplné nabitie prenosnej nabíjačky? Overená
Závisí to od modelu a kapacity, no nabíjanie prenosných nabíjačiek je zvyčajne rýchlejšie, keď je pripojená do zásuvky, a nie do zariadenia cez USB.

Bolo to užitočné (393)
Je normálne, že kontrolka bliká počas nabíjania? Overená
Áno, u väčšiny prenosných nabíjačiek malé svetlo počas nabíjania bliká. Po dokončení nabíjacieho cyklu svetlo často zostane svietiť.

Bolo to užitočné (165)
Je normálne, že sa moja prenosná nabíjačka zahrieva, keď ju nabíjam? Overená
Áno, prenosné nabíjačky sa môžu počas nabíjania zahriať a je to úplne normálne.

Bolo to užitočné (79)
Ako zabezpečím, aby moja prenosná nabíjačka vydržala čo najdlhšie? Overená
Pri používaní prenosnej nabíjačky je najlepšie ju používať, kým sa úplne nevyčerpá, a potom ju úplne nabiť. Stredné nabíjanie zníži životnosť batérie.

Bolo to užitočné (52)
Koľko energie by mala mať moja prenosná nabíjačka? Overená
Koľko energie by mala mať prenosná nabíjačka, závisí od toho, aké zariadenie by mala nabíjať. Všeobecne sa dá povedať, že na nabitie smartphonu alebo prehrávača MP3 potrebujete 2200-4000mAh, pre tablety 5000-8000mAh a pre notebooky 10400-12000mAh.

Bolo to užitočné (27)
Čo znamená mAh? Overená
mAh znamená miliampér / hodinu a označuje výkon batérie. Batéria napríklad 2 000 mAh dodá 2 000 miliampérov za hodinu a je schopná pracovať s rádiom, ktoré využíva 250 mA za hodinu po dobu 8 hodín. Batéria s vyššou mAh bude mať dlhšiu výdrž.

Bolo to užitočné (26)