Manuály pre Asus Slúchadlá s mikrofónom

Ďalej sú uvedené všetky modely Asus Slúchadlá s mikrofónom, ktorých návody máme pre vás k dispozícii. V často kladených otázkach v spodnej časti stránky nájdete užitočné tipy týkajúce sa daného výrobku. Chýba na zozname nejaký model? Dajte nám o tom vedieť.

Je váš výrobok pokazený a nepodarilo sa vám problém odstrániť pomocou pokynov v návode? Prejdite na portál Repair Café, kde nájdete bezplatné servisné služby.

Často kladené otázky

Náš tím podpory vyhľadáva užitočné informácie o výrobkoch a odpovede na často kladené otázky. Ak nájdete v našich často kladených otázkach nejakú nezrovnalosť, dajte nám o tom vedieť pomocou nášho kontaktného formulára.

Funguje bluetooth cez steny a stropy? Overená

Signál Bluetooth bude fungovať cez steny a strop, pokiaľ nie sú vyrobené z kovu. V závislosti od hrúbky a materiálu steny môže signál stratiť na sile.

Bolo to užitočné (106) Čítaj viac

Keď k zariadeniu pripojím náhlavnú súpravu, nefunguje správne, čo môžem urobiť? Overená

Je možné, že v otvore, ku ktorému je pripojená náhlavná súprava, sa nahromadila nečistota, ktorá jej bráni v správnom kontakte. Najlepší spôsob čistenia je stlačený vzduch. Ak máte pochybnosti, nechajte to urobiť odborníkom.

Bolo to užitočné (4) Čítaj viac

Môžem po použití omotať kábel okolo zariadenia? Overená

Je lepšie to nerobiť, pretože to môže poškodiť kábel. Najlepšie urobíte, ak šnúru zabalíte tak, ako to bolo pri balení produktu.

Bolo to užitočné (1) Čítaj viac

Kedy je moja hudba príliš hlasná? Overená

Zvuky nad 80 decibelov (dB) môžu začať poškodzovať sluch. Zvuky nad 120 dB okamžite poškodzujú sluch. Závažnosť poškodenia závisí od toho, ako často a ako dlho je zvuk prítomný.

Bolo to užitočné (0) Čítaj viac

Čo je to potláčanie hluku? Overená

Noise Canceling je technika, ktorá sa používa hlavne v slúchadlách. Aktívna regulácia hluku sa používa na zníženie alebo odstránenie vplyvu okolitého hluku.

Bolo to užitočné (0) Čítaj viac

Do akej hladiny hluku je to bezpečné pre deti? Overená

Deti si poškodia sluch rýchlejšie ako dospelí. Preto je dôležité, aby ste deti nikdy nevystavovali hluku silnejšiemu ako 85 dB. V prípade slúchadiel existujú špeciálne modely pre deti. V prípade reproduktorov alebo iných situácií musíte byť opatrní, aby hluk neprekročil túto úroveň.

Bolo to užitočné (0) Čítaj viac

Najnovšie komentáre

Návod Asus ROG Strix Fusion 500 Slúchadlá s mikrofónom
Юрий 01-07-2023
Je možné, aby boli bezdrôtové?


(Preložené Googlom)
Asus ROG Strix Fusion 500 Slúchadlá s mikrofónom
Návod Asus ROG Strix Fusion 700 Slúchadlá s mikrofónom
Matias 10-05-2022
Dobrý deň, headset sa prestal zo dňa na deň zapínať, svieti kontrolka nabíjania, ale nenaštartuje sa, batéria bola perfektná a nezapne sa ani priamo pripojení, aké riešenie nájdete? Vdaka za pomoc.


(Preložené Googlom)
Asus ROG Strix Fusion 700 Slúchadlá s mikrofónom
Návod Asus ROG Strix Go 2.4 Slúchadlá s mikrofónom
JB 17-11-2021
ako to nabíjaš?


(Preložené Googlom)
Asus ROG Strix Go 2.4 Slúchadlá s mikrofónom
Návod Asus ROG Strix Go 2.4 Slúchadlá s mikrofónom
Stéphane Lavigne 13-02-2021
Strávil som 4 hodiny pripájaním Armory II k mojej náhlavnej súprave, bez úspechu. Najhoršie skúsenosti s technologickými produktmi. Veľmi sklamaný.


(Preložené Googlom)
Asus ROG Strix Go 2.4 Slúchadlá s mikrofónom