Manuály pre Asus Smerovače

Ďalej sú uvedené všetky modely Asus Smerovače, ktorých návody máme pre vás k dispozícii. V často kladených otázkach v spodnej časti stránky nájdete užitočné tipy týkajúce sa daného výrobku. Chýba na zozname nejaký model? Dajte nám o tom vedieť.

Je váš výrobok pokazený a nepodarilo sa vám problém odstrániť pomocou pokynov v návode? Prejdite na portál Repair Café, kde nájdete bezplatné servisné služby.

Často kladené otázky

Náš tím podpory vyhľadáva užitočné informácie o výrobkoch a odpovede na často kladené otázky. Ak nájdete v našich často kladených otázkach nejakú nezrovnalosť, dajte nám o tom vedieť pomocou nášho kontaktného formulára.

Ako môžem zlepšiť signál svojho smerovača? Overená

Najskôr sa pokúste upraviť umiestnenie a umiestnenie smerovača, aby ste zlepšili signál. Ak sa to nepodarí, je často možné zmeniť bezdrôtový kanál smerovača. Je možné, že aj iné bezdrôtové zariadenia používajú rovnaký bezdrôtový kanál, čo môže mať za následok zníženie sily signálu.

Bolo to užitočné (1200) Čítaj viac

Aký je rozdiel medzi routerom a modemom? Overená

Modem umožňuje pripojenie na internet prostredníctvom vášho poskytovateľa. Smerovač distribuuje tento signál do rôznych zariadení v sieti. Väčšina moderných smerovačov má zabudovaný modem.

Bolo to užitočné (145) Čítaj viac