Návod Polini 4105 Marvel Vysoká posteľ

Potrebujete návod na Polini 4105 Marvel Vysoká posteľ? Ďalej si môžete zdarma pozrieť a stiahnuť návod vo formáte PDF. K dispozícii sú tiež často kladené otázky, hodnotenie výrobku a spätná väzba od používateľov, vďaka ktorým môžete svoj výrobok optimálne používať. Ak toto nie je návod, ktorý ste hľadali, dajte nám o tom vedieť.

Je váš výrobok pokazený a nepodarilo sa vám problém odstrániť pomocou pokynov v návode? Prejdite na portál Repair Café, kde nájdete bezplatné servisné služby.

Návod

Loading…

pdf2htmlEX
Stiahnuť návod v slovenčine (PDF, 0.41 MB)
(Myslite ekologicky a návod si vytlačte, len ak je to naozaj potrebné)

Loading…

Hodnotenie

Dajte nám vedieť svoj názor na Polini 4105 Marvel Vysoká posteľ a ohodnoťte výrobok. Chcete sa podeliť o svoje skúsenosti s týmto výrobkom alebo sa niečo spýtať? Napíšte komentár v spodnej časti stránky.
Ste spokojní s týmto výrobkom značky Polini?
Áno Žiadny
Ohodnoťte výrobok ako prvý
0 hlasy

Často kladené otázky

Náš tím podpory vyhľadáva užitočné informácie o výrobkoch a odpovede na často kladené otázky. Ak nájdete v našich často kladených otázkach nejakú nezrovnalosť, dajte nám o tom vedieť pomocou nášho kontaktného formulára.

Aká vzdialenosť by mala byť medzi vrchnou časťou matraca poschodovej postele a stropom? Overená
Na zabezpečenie optimálnej voľnosti pohybu je najlepšie ponechať najmenej 75 centimetrov medzi vrchnou časťou matraca a stropom.

Bolo to užitočné (221)
Aká je minimálna hrúbka matraca? Overená
Pre všetky typy matracov sa odporúča mať hrúbku najmenej 16 cm, aby poskytovali dostatok pohodlia.

Bolo to užitočné (165)
Akú údržbu potrebuje moja loftová posteľ? Overená
Aby ste predĺžili životnosť svojej podkrovnej postele a zaručili bezpečnosť svojho dieťaťa, je dobré občas skontrolovať všetky skrutky a prípadne ich dotiahnuť.

Bolo to užitočné (104)
Aký je rozdiel medzi dreveným a kovovým rámom postele? Overená
Drevené rámy postelí sú zvyčajne pevnejšie ako kovové rámy postelí. To znamená, že pri kovovom ráme postele sa musí častejšie kontrolovať pevnosť a častejšie sa musia dotiahnuť skrutky.

Bolo to užitočné (44)

Zapojte sa do diskusie o tomto výrobku

Návod Polini 4105 Marvel Vysoká posteľ