Manuály pre Trezory

Ďalej sú uvedené všetky značky Trezory, ktorých návody máme pre vás k dispozícii. Kliknutím na značku zobrazíte zoznam všetkých modelov. V často kladených otázkach v spodnej časti stránky nájdete užitočné tipy týkajúce sa daného výrobku. Chýba na zozname nejaká značka? Dajte nám o tom vedieť.

Je váš výrobok pokazený a nepodarilo sa vám problém odstrániť pomocou pokynov v návode? Prejdite na portál Repair Café, kde nájdete bezplatné servisné služby.

Často kladené otázky

Náš tím podpory vyhľadáva užitočné informácie o výrobkoch a odpovede na často kladené otázky. Ak nájdete v našich často kladených otázkach nejakú nezrovnalosť, dajte nám o tom vedieť pomocou nášho kontaktného formulára.

Zámok na mojom elektronickom trezore sa neotvorí, ale som si istý, že kód, ktorý zadám, je správny. Čo môžem urobiť? Overená

To sa môže stať, keď je batériové napätie príliš nízke. Môže to byť spôsobené lacnými alebo takmer vybitými batériami. Vymeňte batérie a skúste to znova. Ak sa tým problém nevyrieši, mali by ste sa obrátiť na výrobcu.

Bolo to užitočné (1309) Čítaj viac

Stratil som kombináciu svojho trezoru, čo môžem robiť? Overená

V prípade trezoru s elektronickým zámkom sa často nachádza priložený núdzový kľúč, ktorým je možné trezor stále otvoriť. Ak nie je k dispozícii žiadny núdzový kľúč alebo iné riešenie, môžu vám pomôcť špecializované spoločnosti. V prípade malého trezoru však môžu byť náklady na špecialistu vyššie ako náklady na nový trezor. V takom prípade je poslednou možnosťou otvorenie trezoru.

Bolo to užitočné (610) Čítaj viac

Kedy je dobrý nápad zabezpečiť si svoj trezor? Overená

Všeobecne je dobré zabezpečiť trezory do 1 000 kilogramov alebo menej. To zabráni zlodejovi ukradnúť celý trezor. Je tiež možné, že poisťovňa požaduje zabezpečenie trezoru. Trezor majte vždy zabezpečený odborníkom.

Bolo to užitočné (178) Čítaj viac