Návody na Elro Inteligentné detektory

Ďalej sú uvedené všetky modely Elro Inteligentné detektory, ktorých návody máme pre vás k dispozícii. V často kladených otázkach v spodnej časti stránky nájdete užitočné tipy týkajúce sa daného výrobku. Chýba na zozname nejaký model? Dajte nám o tom vedieť.

Je váš výrobok pokazený a nepodarilo sa vám problém odstrániť pomocou pokynov v návode? Prejdite na portál Repair Café, kde nájdete bezplatné servisné služby.

Často kladené otázky

Náš tím podpory vyhľadáva užitočné informácie o výrobkoch a odpovede na často kladené otázky. Ak nájdete v našich často kladených otázkach nejakú nezrovnalosť, dajte nám o tom vedieť pomocou nášho kontaktného formulára.

Kam mám umiestniť detektor dymu? Overená
Závisí to od situácie, ale v domácnosti je najlepšie umiestniť aspoň jeden detektor dymu na každé poschodie. Pokúste sa ich umiestniť na chodby alebo do iných priestorov, ktoré spájajú rôzne miestnosti, a detektor dymu nikdy neumiestňujte priamo do kuchyne alebo kúpeľne. Medzi detektorom dymu a lampou tiež udržujte priestor najmenej 30 centimetrov.

Bolo to užitočné (239)
Môžem použiť sviečky, ak mám detektor dymu? Overená
To čiastočne závisí od citlivosti detektora dymu. V mnohých prípadoch je možné použiť sviečku, pokiaľ nie je umiestnená v bezprostrednej blízkosti detektora dymu. Pri sfukovaní sviečok sa môže vytvárať dym, ktorý by mohol spustiť detektor dymu.

Bolo to užitočné (4)
Je detektor dymu rovnaký ako detektor oxidu uhoľnatého? Overená
Nie! Detektor dymu nebude fungovať ako detektor oxidu uhoľnatého a naopak.

Bolo to užitočné (1)