Návod Russell Hobbs 21310-56 Clarity Toastovač

Potrebujete príručku pre svoj Russell Hobbs 21310-56 Clarity Toastovač? Nižšie si môžete bezplatne prezrieť a stiahnuť príručku vo formáte PDF v slovenskom jazyku. Tento produkt má momentálne 2 často kladené otázky, 2 komentárov a má 1 hlas s priemerným hodnotením produktu 100/100. Ak toto nie je manuál, ktorý chcete, kontaktujte nás.

Je váš výrobok pokazený a nepodarilo sa vám problém odstrániť pomocou pokynov v návode? Prejdite na portál Repair Café, kde nájdete bezplatné servisné služby.

Návod

Loading…

Bedienungsanleitung 3
mode d’emploi 6
instructies 9
istruzioni per l’uso 12
instrucciones 15
instruções 18
brugsanvisning 21
bruksanvisning (Svenska) 24
bruksanvisning (Norsk) 27
käytohjeet 30
инструкции (Русский) 33
pokyny (Čeština) 36
pokyny (Slovenčina) 39
instrukcja 42
upute 45
navodila 48
οδηγίες 51
utasítások 54
talimatlar 57
instrucţiuni 60
инструкции ългарски) 63
instructions 66
71
r
B
Stiahnuť návod v slovenčine (PDF, 1 MB)
(Myslite ekologicky a návod si vytlačte, len ak je to naozaj potrebné)

Loading…

Hodnotenie

Dajte nám vedieť svoj názor na Russell Hobbs 21310-56 Clarity Toastovač a ohodnoťte výrobok. Chcete sa podeliť o svoje skúsenosti s týmto výrobkom alebo sa niečo spýtať? Napíšte komentár v spodnej časti stránky.
Ste spokojní s Russell Hobbs 21310-56 Clarity Toastovač?
Áno Žiadny
100%
0%
1 hlas

Zapojte sa do diskusie o tomto výrobku

Tu sa môžete podeliť o to, čo si myslíte o Russell Hobbs 21310-56 Clarity Toastovač. Ak máte otázku, najprv si pozorne prečítajte návod. Vyžiadanie manuálu je možné vykonať pomocou nášho kontaktného formulára.

Carlos 21-11-2022
Tlačidlo na zníženie vykurovacieho výkonu " < " nefunguje. Čo môžem urobiť? Tlačidlo zvýšenia výkonu " > " funguje. Keď je hriankovač zapojený, rozsvietia sa kontrolky 2, 3 a 4. Po stlačení tlačidla „<“ budú 3 kontrolky naďalej svietiť. Stlačením tlačidla ">" sa zapne 4 a jeho opätovným stlačením sa zapne tlačidlo 5; ale keď stlačíte tlačidlo "<" jeden alebo viackrát, svetlá stále svietia.

odpovedať | Bolo to užitočné (0) " funguje. Keď je hr..." href="/otázka/137371/tlacidlo-na-znizenie-vykurovacieho-vykonu-nefunguje-co-mozem-urobit-tlacidlo-zvysenia-vykonu-funguje-ked-je">Čítaj viac (Preložené Googlom)
Carlos 22-11-2022
Svetelná situácia pri zapnutí hriankovača kontrolka 1 nesvieti Svetlá 2, 3 a 4 svietia svetlá 5 a 6 nesvietia Po stlačení tlačidla minimálneho ohrevu (šípka smerujúca doľava) sa svetlá nezmenia Po stlačení tlačidla zvýšenia teploty (šípka smerom doprava) sa rozsvietia kontrolky 5 a 6 Keď stlačíte tlačidlo zníženia teploty, svetlá zostanú rozsvietené a hriankovač pracuje pri maximálnej teplote. Ako sa dá táto anomália opraviť?

Bolo to užitočné (0) (Preložené Googlom)

Viac o tomto návode

Chápeme, že je pekné mať k svojmu Russell Hobbs 21310-56 Clarity Toastovač papierovú príručku. Návod si môžete kedykoľvek stiahnuť z našej webovej stránky a vytlačiť si ho sami. Ak chcete mať originálnu príručku, odporúčame vám kontaktovať Russell Hobbs. Mohli by byť schopní poskytnúť originálny návod. Hľadáte príručku k svojmu Russell Hobbs 21310-56 Clarity Toastovač v inom jazyku? Vyberte si preferovaný jazyk na našej domovskej stránke a vyhľadajte číslo modelu, aby ste zistili, či ho máme k dispozícii.

Technické údaje

Značka Russell Hobbs
Model 21310-56 Clarity
Kategória Toastovače
Typ súboru PDF
Veľkosť súboru 1 MB

Všetky príručky pre Russell Hobbs Toastovače
Ďalšie príručky od Toastovače

Často kladené otázky o Russell Hobbs 21310-56 Clarity Toastovač

Náš tím podpory vyhľadáva užitočné informácie o výrobkoch a odpovede na často kladené otázky. Ak nájdete v našich často kladených otázkach nejakú nezrovnalosť, dajte nám o tom vedieť pomocou nášho kontaktného formulára.

Na výhrevnom telese sú tmavé škvrny, je to problém? Overená

Nie, nemá to žiadny vplyv na schopnosť hriankovať chlieb a neznamená to poškodenie hriankovača.

Bolo to užitočné (230) Čítaj viac

Ak použijem svoj hriankovač viac ako raz, chlieb sa bude páliť rýchlejšie. Prečo? Overená

Väčšina hriankovačov pracuje s vykurovacím telesom. Pri prvom použití hriankovača je potrebné ho zohriať na izbovú teplotu. Keď sa bezprostredne potom opečie viac chleba, vyhrievací článok je už horúci a chlieb sa opeká rýchlejšie.

Bolo to užitočné (142) Čítaj viac
Návod Russell Hobbs 21310-56 Clarity Toastovač

Súvisiace produkty

Súvisiace kategórie