Návod Sony VPL-VW890ES Projektor

Potrebujete príručku pre svoj Sony VPL-VW890ES Projektor? Nižšie si môžete bezplatne prezrieť a stiahnuť príručku vo formáte PDF v slovenskom jazyku. Tento produkt má momentálne 3 často kladené otázky, 0 komentárov a má 0 hlasov. Ak toto nie je manuál, ktorý chcete, kontaktujte nás.

Je váš výrobok pokazený a nepodarilo sa vám problém odstrániť pomocou pokynov v návode? Prejdite na portál Repair Café, kde nájdete bezplatné servisné služby.

Návod

Loading…

Projektor
Videoprojektor
Návod k použití
Před uvedením zařízení do provozu si pečlivě přečtěte tuto uživatelskou příručku,
dodanou Stručnou referenční příručku a Bezpečnostní předpisy a uschovejte je pro
pozdější použití.
Návod na používanie
Pred používaním zariadenia si dôkladne prečítajte tento návod, dodanú stručnú
referenčnú príručku a bezpečnostné nariadenia a uchovajte si ich na budúce použitie.
VPL-VW890ES
VPL-VW1025ES
G-719-100-11 (1)
© 2021 Sony Corporation
Návod k použití____________ CS
Návod na používanie ______ SK
Stiahnuť návod v slovenčine (PDF, 4.6 MB)
(Myslite ekologicky a návod si vytlačte, len ak je to naozaj potrebné)

Loading…

Hodnotenie

Dajte nám vedieť svoj názor na Sony VPL-VW890ES Projektor a ohodnoťte výrobok. Chcete sa podeliť o svoje skúsenosti s týmto výrobkom alebo sa niečo spýtať? Napíšte komentár v spodnej časti stránky.
Ste spokojní s Sony VPL-VW890ES Projektor?
Áno Žiadny
Ohodnoťte výrobok ako prvý
0 hlasy

Zapojte sa do diskusie o tomto výrobku

Tu sa môžete podeliť o to, čo si myslíte o Sony VPL-VW890ES Projektor. Ak máte otázku, najprv si pozorne prečítajte návod. Vyžiadanie manuálu je možné vykonať pomocou nášho kontaktného formulára.

Viac o tomto návode

Chápeme, že je pekné mať k svojmu Sony VPL-VW890ES Projektor papierovú príručku. Návod si môžete kedykoľvek stiahnuť z našej webovej stránky a vytlačiť si ho sami. Ak chcete mať originálnu príručku, odporúčame vám kontaktovať Sony. Mohli by byť schopní poskytnúť originálny návod. Hľadáte príručku k svojmu Sony VPL-VW890ES Projektor v inom jazyku? Vyberte si preferovaný jazyk na našej domovskej stránke a vyhľadajte číslo modelu, aby ste zistili, či ho máme k dispozícii.

Technické údaje

Značka Sony
Model VPL-VW890ES
Kategória Projektory
Typ súboru PDF
Veľkosť súboru 4.6 MB

Všetky príručky pre Sony Projektory
Ďalšie príručky od Projektory

Často kladené otázky o Sony VPL-VW890ES Projektor

Náš tím podpory vyhľadáva užitočné informácie o výrobkoch a odpovede na často kladené otázky. Ak nájdete v našich často kladených otázkach nejakú nezrovnalosť, dajte nám o tom vedieť pomocou nášho kontaktného formulára.

Môžem vypnúť projektor ihneď po jeho použití? Overená

Po použití je lampa projektora naďalej veľmi horúca. Po použití je najlepšie nechať projektor zapnutý, aby mal vnútorný ventilátor čas na ochladenie lampy. Predĺži sa tak životnosť lampy.

Bolo to užitočné (180) Čítaj viac

Čo je korekcia lichobežníkového skreslenia? Overená

Projektor často nie je možné umiestniť priamo pred plátno alebo stenu. Z tohto dôvodu sa môže premietaný obraz skresliť. Toto je základný efekt. Korekcia lichobežníkového skreslenia je funkcia, ktorá rieši toto skreslenie. Nie všetky projektory ponúkajú korekciu lichobežníkového skreslenia.

Bolo to užitočné (122) Čítaj viac

Aký je kontrastný pomer? Overená

Kontrastný pomer hovorí, ako ďaleko je najbelšia biela od najčiernejšej čiernej. Kontrastný pomer napríklad 400: 1 znamená, že najčiernejšia čierna na obrazovke je 400-krát tmavšia ako najbelšia biela. Vysoký kontrastný pomer prispieva k ostrosti obrazu.

Bolo to užitočné (70) Čítaj viac
Návod Sony VPL-VW890ES Projektor

Súvisiace produkty

Súvisiace kategórie