Návody na Blaupunkt Elektrické zubné kefky

Ďalej sú uvedené všetky modely Blaupunkt Elektrické zubné kefky, ktorých návody máme pre vás k dispozícii. V často kladených otázkach v spodnej časti stránky nájdete užitočné tipy týkajúce sa daného výrobku. Chýba na zozname nejaký model? Dajte nám o tom vedieť.

Je váš výrobok pokazený a nepodarilo sa vám problém odstrániť pomocou pokynov v návode? Prejdite na portál Repair Café, kde nájdete bezplatné servisné služby.

Často kladené otázky

Náš tím podpory vyhľadáva užitočné informácie o výrobkoch a odpovede na často kladené otázky. Ak nájdete v našich často kladených otázkach nejakú nezrovnalosť, dajte nám o tom vedieť pomocou nášho kontaktného formulára.

Ako často a ako dlho si mám umývať zuby? Overená
Je vhodné si zuby čistiť aspoň 2-krát denne najmenej 2 minúty. Mnoho elektrických zubných kefiek je vybavených funkciou, ktorá indikuje tieto 2 minúty.

Bolo to užitočné (23)
Umývam si zuby dvakrát denne, ale stále ma trápi zápach z úst, prečo je to tak? Overená
Zápach z úst nie je spôsobený iba zvyškami potravy na zuboch alebo zapálenými ďasnami. Baktérie na jazyku a sucho v ústach môžu tiež spôsobiť zápach z úst.

Bolo to užitočné (10)
Je čistenie pomocou elektrickej zubnej kefky lepšie ako čistenie ručne? Overená
Elektrické zubné kefky odstraňujú zubný povlak oveľa lepšie ako manuálne čistenie. Mnoho elektrických zubných kefiek tiež pomáha načasovať postupnosť kefiek a pomáha tak dosiahnuť lepší výsledok.

Bolo to užitočné (8)
Môžem používať elektrickú zubnú kefku v sprche? Overená
To závisí od značky a modelu. Vždy to najskôr skontrolujte, aby ste sa ubezpečili o svojej bezpečnosti, a nerobte to, ak na to nie je vhodná zubná kefka.

Bolo to užitočné (2)
Od akého veku môže dieťa používať elektrickú zubnú kefku? Overená
Deti môžu používať elektrickú zubnú kefku od chvíle, keď môžu samostatne držať a používať zubnú kefku. Pre deti používajte malú hlavicu kefky s mäkkými chĺpkami. Pre deti do 5 rokov by ste mali používať špeciálnu zubnú pastu so zníženým množstvom fluoridu.

Bolo to užitočné (2)