Manuály pre Holiace strojčeky

Ďalej sú uvedené všetky značky Holiace strojčeky, ktorých návody máme pre vás k dispozícii. Kliknutím na značku zobrazíte zoznam všetkých modelov. V často kladených otázkach v spodnej časti stránky nájdete užitočné tipy týkajúce sa daného výrobku. Chýba na zozname nejaká značka? Dajte nám o tom vedieť.

Je váš výrobok pokazený a nepodarilo sa vám problém odstrániť pomocou pokynov v návode? Prejdite na portál Repair Café, kde nájdete bezplatné servisné služby.

Často kladené otázky

Náš tím podpory vyhľadáva užitočné informácie o výrobkoch a odpovede na často kladené otázky. Ak nájdete v našich často kladených otázkach nejakú nezrovnalosť, dajte nám o tom vedieť pomocou nášho kontaktného formulára.

Akým smerom sa mám oholiť? Overená

Vo väčšine prípadov sa odporúča oholenie v smere rastu chĺpkov. Znižuje sa tak riziko podráždenej pokožky a zarastania vlasov.

Bolo to užitočné (179) Čítaj viac

Aký je rozdiel medzi vibračnými a rotujúcimi holiacimi hlavami? Overená

Je to väčšinou otázka osobných potrieb a preferencií, ale dá sa všeobecne povedať, že čepele vo vibračných hlavách holiacich strojčekov sa pohybujú rýchlejšie a poskytujú tak rýchlejšie výsledky. Rotujúca holiaca hlava môže ľahšie dosiahnuť určité oblasti tváre.

Bolo to užitočné (159) Čítaj viac