Návody na Holiace strojčeky

Ďalej sú uvedené všetky značky Holiace strojčeky, ktorých návody máme pre vás k dispozícii. Kliknutím na značku zobrazíte zoznam všetkých modelov. V často kladených otázkach v spodnej časti stránky nájdete užitočné tipy týkajúce sa daného výrobku. Chýba na zozname nejaká značka? Dajte nám o tom vedieť.

Je váš výrobok pokazený a nepodarilo sa vám problém odstrániť pomocou pokynov v návode? Prejdite na portál Repair Café, kde nájdete bezplatné servisné služby.

Často kladené otázky

Náš tím podpory vyhľadáva užitočné informácie o výrobkoch a odpovede na často kladené otázky. Ak nájdete v našich často kladených otázkach nejakú nezrovnalosť, dajte nám o tom vedieť pomocou nášho kontaktného formulára.

Aký je rozdiel medzi vibračnými a rotujúcimi holiacimi hlavami? Overená
Je to väčšinou otázka osobných potrieb a preferencií, ale dá sa všeobecne povedať, že čepele vo vibračných hlavách holiacich strojčekov sa pohybujú rýchlejšie a poskytujú tak rýchlejšie výsledky. Rotujúca holiaca hlava môže ľahšie dosiahnuť určité oblasti tváre.

Bolo to užitočné (122) Čítaj viac
Akým smerom sa mám oholiť? Overená
Vo väčšine prípadov sa odporúča oholenie v smere rastu chĺpkov. Znižuje sa tak riziko podráždenej pokožky a zarastania vlasov.

Bolo to užitočné (121) Čítaj viac