Manuály pre Váhy

Ďalej sú uvedené všetky značky Váhy, ktorých návody máme pre vás k dispozícii. Kliknutím na značku zobrazíte zoznam všetkých modelov. V často kladených otázkach v spodnej časti stránky nájdete užitočné tipy týkajúce sa daného výrobku. Chýba na zozname nejaká značka? Dajte nám o tom vedieť.

Je váš výrobok pokazený a nepodarilo sa vám problém odstrániť pomocou pokynov v návode? Prejdite na portál Repair Café, kde nájdete bezplatné servisné služby.

Často kladené otázky

Náš tím podpory vyhľadáva užitočné informácie o výrobkoch a odpovede na často kladené otázky. Ak nájdete v našich často kladených otázkach nejakú nezrovnalosť, dajte nám o tom vedieť pomocou nášho kontaktného formulára.

Moja váha ukazuje neskutočne nízku váhu, keď na ňu stojím, prečo je to tak? Overená

Pre najlepší výsledok by mala váha stáť na tvrdom rovnom povrchu. Pokiaľ váha stojí napríklad na koberci, môže to mať vplyv na meranie.

Bolo to užitočné (2508) Čítaj viac

Čo označuje BMI? Overená

BMI označuje index telesnej hmotnosti, ktorý sa dá vypočítať vydelením hmotnosti v kilogramoch druhou mocninou výšky v metroch. Napríklad, ak má niekto hmotnosť 70 kilogramov a výšku 1,75 metra, jeho BMI je 22,86. BMI v rozsahu 18,5 až 25 sa považuje za zdravé.

Bolo to užitočné (1787) Čítaj viac

Batéria v mojom prístroji je oxidovaná. Môžem ju napriek tomu bezpečne používať? Overená

Ja, zariadenie sa dá stále bezpečne používať. Najskôr vyberte oxidizdovú batériu. Nikdy na to nepoužívajte holé ruky. Potom vyčistite priehradku na batérie vatovým tampónom namočeným v octe alebo citrónovej šťave. Nechajte zaschnúť a vložte nové batérie.

Bolo to užitočné (763) Čítaj viac

Môžem použiť váhu s mokrými nohami? Overená

To závisí od rozsahu. Pri použití diagnostickej váhy je potrebné, aby ste mali nohy suché, aby ste mohli správne vykonávať merania.

Bolo to užitočné (458) Čítaj viac