Návod Tefal CB552025 Stolný gril

Potrebujete príručku pre svoj Tefal CB552025 Stolný gril? Nižšie si môžete bezplatne prezrieť a stiahnuť príručku vo formáte PDF v slovenskom jazyku. Tento produkt má momentálne 0 často kladené otázky, 0 komentárov a má 0 hlasov. Ak toto nie je manuál, ktorý chcete, kontaktujte nás.

Je váš výrobok pokazený a nepodarilo sa vám problém odstrániť pomocou pokynov v návode? Prejdite na portál Repair Café, kde nájdete bezplatné servisné služby.

Návod

Loading…

F
NL
D
I
GB
E
P
GR
H
CZ
SK
HR
SRB
SLO
RO
BG
Plancha détachable
www.tefal.com
Tef-Plancdétach 08-10 10/09/10 10:07 Page 1
Stiahnuť návod v slovenčine (PDF, 1.25 MB)
(Myslite ekologicky a návod si vytlačte, len ak je to naozaj potrebné)

Loading…

Hodnotenie

Dajte nám vedieť svoj názor na Tefal CB552025 Stolný gril a ohodnoťte výrobok. Chcete sa podeliť o svoje skúsenosti s týmto výrobkom alebo sa niečo spýtať? Napíšte komentár v spodnej časti stránky.
Ste spokojní s Tefal CB552025 Stolný gril?
Áno Žiadny
Ohodnoťte výrobok ako prvý
0 hlasy

Zapojte sa do diskusie o tomto výrobku

Tu sa môžete podeliť o to, čo si myslíte o Tefal CB552025 Stolný gril. Ak máte otázku, najprv si pozorne prečítajte návod. Vyžiadanie manuálu je možné vykonať pomocou nášho kontaktného formulára.

Viac o tomto návode

Chápeme, že je pekné mať k svojmu Tefal CB552025 Stolný gril papierovú príručku. Návod si môžete kedykoľvek stiahnuť z našej webovej stránky a vytlačiť si ho sami. Ak chcete mať originálnu príručku, odporúčame vám kontaktovať Tefal. Mohli by byť schopní poskytnúť originálny návod. Hľadáte príručku k svojmu Tefal CB552025 Stolný gril v inom jazyku? Vyberte si preferovaný jazyk na našej domovskej stránke a vyhľadajte číslo modelu, aby ste zistili, či ho máme k dispozícii.

Technické údaje

Značka Tefal
Model CB552025
Kategória Stolné grily
Typ súboru PDF
Veľkosť súboru 1.25 MB

Všetky príručky pre Tefal Stolné grily
Ďalšie príručky od Stolné grily

Návod Tefal CB552025 Stolný gril

Súvisiace produkty

Súvisiace kategórie