Návody na Bosch Excentrické brúsky

Ďalej sú uvedené všetky modely Bosch Excentrické brúsky, ktorých návody máme pre vás k dispozícii. V často kladených otázkach v spodnej časti stránky nájdete užitočné tipy týkajúce sa daného výrobku. Chýba na zozname nejaký model? Dajte nám o tom vedieť.

Je váš výrobok pokazený a nepodarilo sa vám problém odstrániť pomocou pokynov v návode? Prejdite na portál Repair Café, kde nájdete bezplatné servisné služby.

Často kladené otázky

Náš tím podpory vyhľadáva užitočné informácie o výrobkoch a odpovede na často kladené otázky. Ak nájdete v našich často kladených otázkach nejakú nezrovnalosť, dajte nám o tom vedieť pomocou nášho kontaktného formulára.

Musím pri používaní brúsky nosiť protiprachovú masku? Overená
Áno. Pri brúsení sa uvoľňuje prach, ktorý môže spôsobiť poškodenie dýchacích ciest. Niektoré povrchy môžu tiež pri brúsení uvoľňovať chemikálie, ako sú farby alebo laky. Sú tiež dobrým dôvodom na to, aby ste nosili protiprachovú masku.

Bolo to užitočné (2)
Musím pri používaní brúsky nosiť ochranu sluchu? Overená
Áno, mal by si. Aj keď sa množstvo hluku produkovaného brúskou môže u rôznych značiek a modelov líšiť, dlhodobé vystavenie hlasnému hluku môže spôsobiť trvalé poškodenie sluchu. Preto je dobré nosiť ochranu sluchu.

Bolo to užitočné (1)
Musím pri používaní brúsky nosiť ochranu očí? Overená
Áno. Počas brúsenia môžu malé častice vyletieť. Keď zasiahnu oko, môžu spôsobiť trvalé poškodenie očí. Preto je vždy potrebné nosiť ochranu očí.

Bolo to užitočné (1)