Návody na Okružné píly

Ďalej sú uvedené všetky značky Okružné píly, ktorých návody máme pre vás k dispozícii. Kliknutím na značku zobrazíte zoznam všetkých modelov. V často kladených otázkach v spodnej časti stránky nájdete užitočné tipy týkajúce sa daného výrobku. Chýba na zozname nejaká značka? Dajte nám o tom vedieť.

Je váš výrobok pokazený a nepodarilo sa vám problém odstrániť pomocou pokynov v návode? Prejdite na portál Repair Café, kde nájdete bezplatné servisné služby.

Často kladené otázky

Náš tím podpory vyhľadáva užitočné informácie o výrobkoch a odpovede na často kladené otázky. Ak nájdete v našich často kladených otázkach nejakú nezrovnalosť, dajte nám o tom vedieť pomocou nášho kontaktného formulára.

Koľko milimetrov musí píla vyčnievať pod materiál, ktorý pílim? Overená
Najlepšie je udržiavať to minimálne 3 mm. Ak je menej, existuje šanca, že sa materiál rozpadne alebo povedie k škaredému výsledku.

Bolo to užitočné (76)
Musím pri použití kotúčovej píly nosiť ochranu sluchu? Overená
Áno, mal by si. Aj keď sa množstvo hluku produkovaného kotúčovou pílou môže u rôznych značiek a modelov líšiť, dlhodobé vystavenie silnému hluku môže spôsobiť trvalé poškodenie sluchu. Preto je dobré nosiť ochranu sluchu.

Bolo to užitočné (27)