Návody na Güde Rezačky na dlaždice

Ďalej sú uvedené všetky modely Güde Rezačky na dlaždice, ktorých návody máme pre vás k dispozícii. V často kladených otázkach v spodnej časti stránky nájdete užitočné tipy týkajúce sa daného výrobku. Chýba na zozname nejaký model? Dajte nám o tom vedieť.

Je váš výrobok pokazený a nepodarilo sa vám problém odstrániť pomocou pokynov v návode? Prejdite na portál Repair Café, kde nájdete bezplatné servisné služby.

Často kladené otázky

Náš tím podpory vyhľadáva užitočné informácie o výrobkoch a odpovede na často kladené otázky. Ak nájdete v našich často kladených otázkach nejakú nezrovnalosť, dajte nám o tom vedieť pomocou nášho kontaktného formulára.

Aký je rozdiel medzi keramickými dlaždicami a porcelánovými dlaždicami? Overená
Oba sú vyrobené z hliny, ale porcelánové dlaždice majú vyššiu hustotu. Vďaka tomu sú porcelánové dlaždice pevnejšie a odolnejšie, ale aj ťažšie sa rezajú. Potrebujete špecializované nástroje a zručnosti, aby ste dosiahli rovnaký výsledok ako pri keramických dlaždiciach.

Bolo to užitočné (1)
Ako môžem zabrániť štiepaniu dlaždíc pri ich rezaní? Overená
Pred rezaním môžete na hornú časť dlaždice naniesť maskovaciu pásku, aby sa znížilo odlupovanie.

Bolo to užitočné (0)
Záleží na tom, ktorú stranu dlaždice som vyrezal? Overená
Áno, bez ohľadu na to, ktorú dlaždicu režete, je najlepšie rezať prednou stranou dlaždice nahor. Týmto sa zabezpečí najhladší povrch a minimalizuje sa riziko štiepania.

Bolo to užitočné (0)