Návody na Hilti Rotačné kladivá

Ďalej sú uvedené všetky modely Hilti Rotačné kladivá, ktorých návody máme pre vás k dispozícii. V často kladených otázkach v spodnej časti stránky nájdete užitočné tipy týkajúce sa daného výrobku. Chýba na zozname nejaký model? Dajte nám o tom vedieť.

Je váš výrobok pokazený a nepodarilo sa vám problém odstrániť pomocou pokynov v návode? Prejdite na portál Repair Café, kde nájdete bezplatné servisné služby.

Často kladené otázky

Náš tím podpory vyhľadáva užitočné informácie o výrobkoch a odpovede na často kladené otázky. Ak nájdete v našich často kladených otázkach nejakú nezrovnalosť, dajte nám o tom vedieť pomocou nášho kontaktného formulára.

Aký je rozdiel medzi príklepovou vŕtačkou a vŕtacím kladivom? Overená

Na vŕtanie otvorov do tehál a maltových múrov je možné použiť príklepové vrtáky. Na vŕtanie otvorov do betónových stien potrebujete vŕtacie kladivo.

Bolo to užitočné (174) Čítaj viac

Čo znamená Joule (J) vo vzťahu k rotačným kladivám? Overená

Počet Joule je údajom o energii nárazu rotačného kladiva. Na vŕtanie bežných otvorov do betónu stačí rotačné kladivo s 2,2 J.

Bolo to užitočné (109) Čítaj viac

Musím pri používaní vŕtačky nosiť ochranu sluchu? Overená

Áno, mal by si. Aj keď sa množstvo hluku produkovaného vrtákom môže u rôznych značiek a modelov líšiť, dlhodobé vystavenie hlasnému hluku môže spôsobiť trvalé poškodenie sluchu. Preto je dobré nosiť ochranu sluchu.

Bolo to užitočné (68) Čítaj viac

Môžem elektrické náradie skladovať v kôlni alebo garáži? Overená

Všeobecne platí, že elektrické náradie môžete skladovať v kôlni alebo garáži, aj keď tam občas mrzne. Pre životnosť elektrického náradia je však lepšie ho skladovať na suchom mieste bez väčších teplotných výkyvov. V kôlni alebo garáži môžu rozdiely teplôt spôsobiť tvorbu kondenzátu, ktorý môže spôsobiť hrdzu. Náradie, ktoré je napájané batériami, navyše vydrží kratšie a pri veľmi nízkych teplotách sa tak dobre nenabíja. Aby ste si boli istí, ako má byť vaše elektrické náradie uskladnené, vždy si dôkladne prečítajte návod na použitie.

Bolo to užitočné (0) Čítaj viac

Najnovšie komentáre

Návod Hilti TE 7-C Rotačné kladivo
James 04-12-2021
Akékoľvek nápady, prečo kladivo nefunguje, ale vŕtačka sa otáča bez problémov


(Preložené Googlom)
Hilti TE 7-C Rotačné kladivo
Návod Hilti TE 2-A22 Rotačné kladivo
Shabnam 19-02-2021
Ahoj, Hľadám vŕtačku s týmito vlastnosťami: HILTI TE2 02-0591430 HILTI TE2 Hilti : ochranná známka Hilti CORP., Schaan, LI Vyrobené spoločnosťou Hilton v Číne 23V~ 50-60Hz 600W. 2,7A n = 930/min Betón, betón, hormigon Max. 020 mm 3/4 Stahl,acier,oceľ,acetón zn. 013 mm 1/2 CE 349955 S Pozdravom.


(Preložené Googlom)
Hilti TE 2-A22 Rotačné kladivo