Manuály pre Striekacie pištole

Ďalej sú uvedené všetky značky Striekacie pištole, ktorých návody máme pre vás k dispozícii. Kliknutím na značku zobrazíte zoznam všetkých modelov. V často kladených otázkach v spodnej časti stránky nájdete užitočné tipy týkajúce sa daného výrobku. Chýba na zozname nejaká značka? Dajte nám o tom vedieť.

Je váš výrobok pokazený a nepodarilo sa vám problém odstrániť pomocou pokynov v návode? Prejdite na portál Repair Café, kde nájdete bezplatné servisné služby.

Často kladené otázky

Náš tím podpory vyhľadáva užitočné informácie o výrobkoch a odpovede na často kladené otázky. Ak nájdete v našich často kladených otázkach nejakú nezrovnalosť, dajte nám o tom vedieť pomocou nášho kontaktného formulára.

Koľko farby používa rozprašovač farieb v porovnaní s valčekom. Overená

Postrekovače farieb používajú spravidla menej farby ako valček.

Bolo to užitočné (113) Čítaj viac

Môžem použiť v rozprašovači farieb ďalšie látky, ako napríklad lak? Overená

Nie všetky modely túto možnosť ponúkajú. Existujú špecifické modely, ktoré umožňujú použitie iných látok, ako je napríklad lak. Vždy to najskôr skontrolujte. Pre dosiahnutie optimálnych výsledkov sa vyrábajú rôzne prídavky pre rôzne látky.

Bolo to užitočné (96) Čítaj viac

Môžem elektrické náradie skladovať v kôlni alebo garáži? Overená

Všeobecne platí, že elektrické náradie môžete skladovať v kôlni alebo garáži, aj keď tam občas mrzne. Pre životnosť elektrického náradia je však lepšie ho skladovať na suchom mieste bez väčších teplotných výkyvov. V kôlni alebo garáži môžu rozdiely teplôt spôsobiť tvorbu kondenzátu, ktorý môže spôsobiť hrdzu. Náradie, ktoré je napájané batériami, navyše vydrží kratšie a pri veľmi nízkych teplotách sa tak dobre nenabíja. Aby ste si boli istí, ako má byť vaše elektrické náradie uskladnené, vždy si dôkladne prečítajte návod na použitie.

Bolo to užitočné (2) Čítaj viac