Manuály pre Fieldmann Teplovzdušné pištole

Ďalej sú uvedené všetky modely Fieldmann Teplovzdušné pištole, ktorých návody máme pre vás k dispozícii. V často kladených otázkach v spodnej časti stránky nájdete užitočné tipy týkajúce sa daného výrobku. Chýba na zozname nejaký model? Dajte nám o tom vedieť.

Je váš výrobok pokazený a nepodarilo sa vám problém odstrániť pomocou pokynov v návode? Prejdite na portál Repair Café, kde nájdete bezplatné servisné služby.

Často kladené otázky

Náš tím podpory vyhľadáva užitočné informácie o výrobkoch a odpovede na často kladené otázky. Ak nájdete v našich často kladených otázkach nejakú nezrovnalosť, dajte nám o tom vedieť pomocou nášho kontaktného formulára.

Aké sú príznaky poruchy teplovzdušnej pištole? Overená

Medzi príznaky poruchy teplovzdušnej pištole patrí nedostatok tepla, pokles tepelného výkonu, nezvyčajný zápach alebo iskry vychádzajúce z teplovzdušnej pištole. Ak spozorujete niektorý z týchto príznakov, odpojte teplovzdušnú pištoľ a prestaňte ju používať.

Bolo to užitočné (51) Čítaj viac

Ako môžem zabrániť poškodeniu povrchu, na ktorom používam teplovzdušnú pištoľ? Overená

Aby ste predišli poškodeniu povrchu, je dôležité udržiavať teplovzdušnú pištoľ v pohybe a držať ju v správnej vzdialenosti od povrchu. Pri práci s jemnými materiálmi je tiež vhodné použiť nastavenie nižšej teploty a použiť tepelne odolný štít.

Bolo to užitočné (41) Čítaj viac

Môžem elektrické náradie skladovať v kôlni alebo garáži? Overená

Všeobecne platí, že elektrické náradie môžete skladovať v kôlni alebo garáži, aj keď tam občas mrzne. Pre životnosť elektrického náradia je však lepšie ho skladovať na suchom mieste bez väčších teplotných výkyvov. V kôlni alebo garáži môžu rozdiely teplôt spôsobiť tvorbu kondenzátu, ktorý môže spôsobiť hrdzu. Náradie, ktoré je napájané batériami, navyše vydrží kratšie a pri veľmi nízkych teplotách sa tak dobre nenabíja. Aby ste si boli istí, ako má byť vaše elektrické náradie uskladnené, vždy si dôkladne prečítajte návod na použitie.

Bolo to užitočné (8) Čítaj viac