Manuály pre Načúvacie prístroje

Ďalej sú uvedené všetky značky Načúvacie prístroje, ktorých návody máme pre vás k dispozícii. Kliknutím na značku zobrazíte zoznam všetkých modelov. V často kladených otázkach v spodnej časti stránky nájdete užitočné tipy týkajúce sa daného výrobku. Chýba na zozname nejaká značka? Dajte nám o tom vedieť.

Je váš výrobok pokazený a nepodarilo sa vám problém odstrániť pomocou pokynov v návode? Prejdite na portál Repair Café, kde nájdete bezplatné servisné služby.

Často kladené otázky

Náš tím podpory vyhľadáva užitočné informácie o výrobkoch a odpovede na často kladené otázky. Ak nájdete v našich často kladených otázkach nejakú nezrovnalosť, dajte nám o tom vedieť pomocou nášho kontaktného formulára.

Čo znamenajú ITE, ITC, CIC a BTE? Overená

Tieto skratky označujú umiestnenie sluchadla a znamenajú nasledujúce: ITE = v uchu, ITC = v kanáli, CIC = úplne v kanáli a BTE = za uchom.

Bolo to užitočné (180) Čítaj viac

Ako môžem čistiť a udržiavať načúvací prístroj? Overená

Načúvacie prístroje pravidelne čistite suchou handričkou a chráňte pred vlhkosťou. Odporúča sa tiež podľa potreby vymieňať batérie a absolvovať pravidelné kontroly u odborníka na počúvanie.

Bolo to užitočné (99) Čítaj viac

Ako dlho vydržia načúvacie prístroje? Overená

Životnosť načúvacích prístrojov sa môže líšiť v závislosti od typu a kvality prístroja. V priemere môžu načúvacie prístroje vydržať 3 až 7 rokov. Na zabezpečenie dlhej životnosti zariadenia je dôležité, aby ste absolvovali pravidelné kontroly a údržbu u odborníka na počúvanie.

Bolo to užitočné (78) Čítaj viac