Manuály pre Teplomery

Ďalej sú uvedené všetky značky Teplomery, ktorých návody máme pre vás k dispozícii. Kliknutím na značku zobrazíte zoznam všetkých modelov. V často kladených otázkach v spodnej časti stránky nájdete užitočné tipy týkajúce sa daného výrobku. Chýba na zozname nejaká značka? Dajte nám o tom vedieť.

Je váš výrobok pokazený a nepodarilo sa vám problém odstrániť pomocou pokynov v návode? Prejdite na portál Repair Café, kde nájdete bezplatné servisné služby.

Často kladené otázky

Náš tím podpory vyhľadáva užitočné informácie o výrobkoch a odpovede na často kladené otázky. Ak nájdete v našich často kladených otázkach nejakú nezrovnalosť, dajte nám o tom vedieť pomocou nášho kontaktného formulára.

Práve som si odmeral(a) teplotu, ale neviem, aká hodnota sa vlastne považuje za „zdravú“ telesnú teplotu. Overená

Čiastočne to závisí aj od časti tela, na ktorej ste si teplotu zmerali. Za zdravé sa dajú považovať tieto hodnoty: meranie na čele 35,8 až 37,6 °C, meranie v uchu 36 až 37,8 °C, rektálne meranie 36,3 až 37,8 °C a orálne meranie 36 až 37,4 °C.

Bolo to užitočné (960) Čítaj viac

Ktoré časti tela sú najlepšie na meranie telesnej teploty? Overená

To závisí od teplomeru. Niektoré teplomery sú určené na použitie na konkrétnych častiach tela. S bežným teplomerom je rektálne použitie najrýchlejší a najpresnejší spôsob merania telesnej teploty.

Bolo to užitočné (337) Čítaj viac

Od akej teploty má človek oficiálne horúčku? Overená

Teplota nad 38 ° C sa oficiálne považuje za horúčku.

Bolo to užitočné (250) Čítaj viac