Manuály pre Tlakomery

Ďalej sú uvedené všetky značky Tlakomery, ktorých návody máme pre vás k dispozícii. Kliknutím na značku zobrazíte zoznam všetkých modelov. V často kladených otázkach v spodnej časti stránky nájdete užitočné tipy týkajúce sa daného výrobku. Chýba na zozname nejaká značka? Dajte nám o tom vedieť.

Je váš výrobok pokazený a nepodarilo sa vám problém odstrániť pomocou pokynov v návode? Prejdite na portál Repair Café, kde nájdete bezplatné servisné služby.

Často kladené otázky

Náš tím podpory vyhľadáva užitočné informácie o výrobkoch a odpovede na často kladené otázky. Ak nájdete v našich často kladených otázkach nejakú nezrovnalosť, dajte nám o tom vedieť pomocou nášho kontaktného formulára.

Práve som si odmeral(a) tlak na merači krvného tlaku, ale neviem, aká hodnota sa považuje za „normálny“ krvný tlak. Overená

Vo všeobecnosti sa za normálne a zdravé hodnoty považuje systolický tlak 120 a diastolický 80. Ľudia nad 60 rokov môžu mať o niečo vyšší krvný tlak.

Bolo to užitočné (1228) Čítaj viac

Čo je to systolický a diastolický krvný tlak? Overená

Pri meraní krvného tlaku sa zobrazujú dve hodnoty, systolický a diastolický tlak. Systolický tlak je tlak na žily, keď sa srdce stiahne, a diastolický tlak je tlak na žily, potom sa srdce uvoľní.

Bolo to užitočné (478) Čítaj viac