Manuály pre Akváriá

Ďalej sú uvedené všetky značky Akváriá, ktorých návody máme pre vás k dispozícii. Kliknutím na značku zobrazíte zoznam všetkých modelov. V často kladených otázkach v spodnej časti stránky nájdete užitočné tipy týkajúce sa daného výrobku. Chýba na zozname nejaká značka? Dajte nám o tom vedieť.

Je váš výrobok pokazený a nepodarilo sa vám problém odstrániť pomocou pokynov v návode? Prejdite na portál Repair Café, kde nájdete bezplatné servisné služby.

Často kladené otázky

Náš tím podpory vyhľadáva užitočné informácie o výrobkoch a odpovede na často kladené otázky. Ak nájdete v našich často kladených otázkach nejakú nezrovnalosť, dajte nám o tom vedieť pomocou nášho kontaktného formulára.

Koľko rýb môžem dať do svojho akvária? Overená

Môže sa použiť nasledujúce pravidlo: Na liter vody môžete pridať jeden centimeter sladkovodných rýb alebo pol centimetra slaných rýb. Pamätajte, že to závisí aj od kapacity filtra a počtu dekoratívnych prvkov v akváriu.

Bolo to užitočné (275) Čítaj viac

Ako často by som mal čistiť akvárium? Overená

K dispozícii je špeciálne zariadenie na meranie rôznych minerálnych hodnôt vo vode a na zisťovanie, či je potrebné čistenie. Ak toto vybavenie nie je k dispozícii, je najlepšie akvárium čistiť aspoň raz týždenne.

Bolo to užitočné (167) Čítaj viac