Návody na Klietky na králiky

Ďalej sú uvedené všetky značky Klietky na králiky, ktorých návody máme pre vás k dispozícii. Kliknutím na značku zobrazíte zoznam všetkých modelov. V často kladených otázkach v spodnej časti stránky nájdete užitočné tipy týkajúce sa daného výrobku. Chýba na zozname nejaká značka? Dajte nám o tom vedieť.

Je váš výrobok pokazený a nepodarilo sa vám problém odstrániť pomocou pokynov v návode? Prejdite na portál Repair Café, kde nájdete bezplatné servisné služby.

Často kladené otázky

Náš tím podpory vyhľadáva užitočné informácie o výrobkoch a odpovede na často kladené otázky. Ak nájdete v našich často kladených otázkach nejakú nezrovnalosť, dajte nám o tom vedieť pomocou nášho kontaktného formulára.

Mám Hof ​​často čistiť svoje zajačie pero? Overená
Králičie ohrady je vhodné čistiť najmenej dvakrát týždenne. Posteľná bielizeň nasiaknutá močom by sa mala každý deň vyberať.

Bolo to užitočné (12)
Do akých teplôt môže môj králik zostať vonku v koterci? Overená
Králik môže zostať vonku pri teplotách až do -20 ° C. Pri týchto teplotách je dôležité zabezpečiť, aby pitná voda nezamrzla a aby pero príliš nezachytávalo vietor. Na druhej strane, teplota 24 ° C môže spôsobiť, že je pero príliš horúce. Uistite sa, že pero nie je umiestnené priamo na slnku, a ak je to potrebné, položte naň vlhký uterák. Pri extrémnych teplotách sa odporúča vziať zviera do vnútra.

Bolo to užitočné (10)