Manuály pre Škrabadlá pre mačky

Ďalej sú uvedené všetky značky Škrabadlá pre mačky, ktorých návody máme pre vás k dispozícii. Kliknutím na značku zobrazíte zoznam všetkých modelov. V často kladených otázkach v spodnej časti stránky nájdete užitočné tipy týkajúce sa daného výrobku. Chýba na zozname nejaká značka? Dajte nám o tom vedieť.

Je váš výrobok pokazený a nepodarilo sa vám problém odstrániť pomocou pokynov v návode? Prejdite na portál Repair Café, kde nájdete bezplatné servisné služby.

Často kladené otázky

Náš tím podpory vyhľadáva užitočné informácie o výrobkoch a odpovede na často kladené otázky. Ak nájdete v našich často kladených otázkach nejakú nezrovnalosť, dajte nám o tom vedieť pomocou nášho kontaktného formulára.

Mám mačací strom. Musím ešte pripnúť nechty svojej mačke? Overená

Ak mačka zostáva vo vnútri, je možné, že okrem použitia mačacieho stromu si nechty zostriháte. Mačka, ktorá je povolená vonku, potrebuje svoje nechty, napríklad ako obranný mechanizmus.

Bolo to užitočné (44) Čítaj viac

Aké je najlepšie miesto pre mačací strom? Overená

Hoci najlepšie umiestnenie závisí od mnohých faktorov, vo všeobecnosti je dobré miesto pre mačací strom blízko okna. To umožňuje mačke opaľovať sa a zabávať sa pohľadom von. Tiež neumiestňujte mačací strom príliš blízko k debničke.

Bolo to užitočné (9) Čítaj viac