Návod Adler AD 93 Holiaci strojček

Potrebujete návod na Adler AD 93 Holiaci strojček? Ďalej si môžete zdarma pozrieť a stiahnuť návod vo formáte PDF. K dispozícii sú tiež často kladené otázky, hodnotenie výrobku a spätná väzba od používateľov, vďaka ktorým môžete svoj výrobok optimálne používať. Ak toto nie je návod, ktorý ste hľadali, dajte nám o tom vedieť.

Je váš výrobok pokazený a nepodarilo sa vám problém odstrániť pomocou pokynov v návode? Prejdite na portál Repair Café, kde nájdete bezplatné servisné služby.

Návod

Loading…

pdf2htmlEX
Stiahnuť návod v slovenčine (PDF, 32.24 MB)
(Myslite ekologicky a návod si vytlačte, len ak je to naozaj potrebné)

Loading…

Hodnotenie

Dajte nám vedieť svoj názor na Adler AD 93 Holiaci strojček a ohodnoťte výrobok. Chcete sa podeliť o svoje skúsenosti s týmto výrobkom alebo sa niečo spýtať? Napíšte komentár v spodnej časti stránky.
Ste spokojní s týmto výrobkom značky Adler?
Áno Žiadny
0%
100%
1 hlas

Často kladené otázky

Náš tím podpory vyhľadáva užitočné informácie o výrobkoch a odpovede na často kladené otázky. Ak nájdete v našich často kladených otázkach nejakú nezrovnalosť, dajte nám o tom vedieť pomocou nášho kontaktného formulára.

Aký je rozdiel medzi vibračnými a rotujúcimi holiacimi hlavami? Overená
Je to väčšinou otázka osobných potrieb a preferencií, ale dá sa všeobecne povedať, že čepele vo vibračných hlavách holiacich strojčekov sa pohybujú rýchlejšie a poskytujú tak rýchlejšie výsledky. Rotujúca holiaca hlava môže ľahšie dosiahnuť určité oblasti tváre.

Bolo to užitočné (42)
Akým smerom sa mám oholiť? Overená
Vo väčšine prípadov sa odporúča oholenie v smere rastu chĺpkov. Znižuje sa tak riziko podráždenej pokožky a zarastania vlasov.

Bolo to užitočné (26)

Zapojte sa do diskusie o tomto výrobku

Návod pôvodne vydala spoločnosť Adler.